تامین کالا

هدف ما در مهر تجارت تامین کالای مطمئن سیستم های حفاظتی و امنیتی در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت قابل ارائه می باشد. مهر تجارت به عنوان سر شاخه توزیع کالای حفاظتی برندهای مطرح بازار همواره وسواس زیادی را در فروش با کیفیت ترین محصولات در سبد کالای خود داشته است. ما در مهر تجارت در زمینه دوربین های مداربسته محصولات خود را از میان سه برند هایک ویژن، تی وی تی و داهوا به عنوان برندهای مطرح بازار جهانی به مشتریان عرضه می نماییم.

در کنار تامین کالای حفاظتی و امنیتی مهر تجارت محصولات زیرساختی مورد نیاز مشتریان خود را با برندهای HRUI، TP-Link، QNAP، ASUS، Legrand و MikroTik ارائه می نماید. همچنین محصولات حفاظت فیزیکی AVS ایتالیا به عنوان یکی از معتبرترین برندهای حفاظت فیزیکی در سبد محصولات ما ارائه شده است.

شما می توانید به راحتی و با تماس با واحد فروش مهر تجارت از آخرین محصولات ارائه شده، موجودی کالا و بهترین قیمت ها اطلاع حاصل نمایید.

 

مشاوره خرید کالا

در صورتی که هدف شما خرید محصولاتی متناسب با نیازمندی های واقعی شماست، کافیست تا با تماس با کارشناسان فنی یا فروش مهر تجارت نیازمندی های خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. هدف ما در واحد فروش و پروژه مهر تجارت پاسخگویی به سوالات شما و انتخاب بهترین محصولات برای شما می باشد.

با استفاده از خدمات رایگان مشاوره خرید و فنی مهرتجارت می توانید از انتخاب مناسب ترین راهکار برای تامین امنیت و حفاظت از دارایی های با ارزش خود اطمینان پیدا کنید. مهر تجارت همواره سعی نموده است که کالای با کیفیت را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کند و با ارائه خدمات مطلوب ارزش افزوده لازم را برای مشریان خود فراهم آورد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]