چـرا نصب ردیـاب ( GPS ) بـرای خودروها ضروری است?

ردیاب شخصی:

دستگاه های ردیاب شخصی می توانند مانند ساعت به دور دست کودک یا سالمند شما بسته شوند و آنها را از خطرات مختلف  در امان نگه دارد. دستگاه  ردیاب شخصی این امکان را فراهم کرده است که در صورت بروز مشکلات برای عزیزانمان، بتوانیم محل دقیق آنها را به صورت آنلاین شناسایی و پیگیری کنیم. استفاده از ردیاب شخصی  آرامش خاطر بیشتری به محیط خانواده می دهد.

ردیاب خودرو:

 دستگاه های ردیاب خودرو به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم بندی  میشوند.  ردیاب آنلاین به صورت کاملا حرفه ای،  موقعیت خودروی شما را  از طریق (GPS)مشخص می کند. ردیاب آفلاین نیز موقعیت خودرو و ضعیت سوییچ و درهای خودرو را از طریق پیامک به شما گزارش می دهد.

ردیاب موتور:

ردیاب موتور ابعاد کوچک و مناسبی دارد و قابل نصب در مکان های غیرقابل دسترس است. توسط این ردیاب شما می توانید وسیله نقلیه خود را به صورت آنلاین در هر کجای دنیا که باشید رصد کنید و از موقعیت آن مطلع باشید. همچنین این دستگاه تمامی مسیرهای طی شده و اطلاعات ذخیره شده در ماه های گذشته را با جزییات کامل در اختیار شما می گذارد .

همراه با خدمات نصب رایگان در محل!

بهترین وسیله برای کنترل موقعیت مکانی وسیله نقلیه، استفاده از gps است که با ضریب خطای حدود 2-3 متر مکان دقیق وسیله نقلیه شما را نشان میدهد.

همچنین در نقشه آنلاین می توانید کلیه ترددهای قبلی وسیله نقلیه را مشاهده کنید.

یکی دیگر از قابلیت های جذاب ردیاب های نسل جدید این است که شما با استفاده از یک اس ام اس میتوانید خودرو سرقتی خود را خاموش کنید.

در دنیای پرازدحام و پر خطر امروز، ردیابی خودرو و ردیابی افراد ( سالمندان و کودکان) برای همه ما  کارایی دارد.

همچنین اگر نیاز به خرید دوربین مداربسته برای خودرو دارید ما به شما برند های هایک ویژن  و تیاندی را پیشنهاد می کنیم. همچنین با تماس با مشاوران مهر تجارت از خدمات رایگان نصب دوربین مدار بسته  بهره مند شوید.

ردیاب های خودرو و موتور سیکلت بر اساس سیستم شبکه موبایل GSM/GPRS و سیستم موقعیت یاب ماهواره ای GPS طراحی و تولید شده است.موقعیت یابی بسیار سریع خودرو بصورت آنلاین و امکان قطع برق یا سوخت خودرو از راه دور توسط این ردیاب فراهم می شود.

جی پی اس های وسایل نقلیه در صورت سرقت اتوموبیل یا موتور،محل اختفای آن را نشان می دهند. یا حتی در صورت حرکت ماشین بدون اطلاع شما، کاربر آن را از تردد ماشین در مسیرها و اماکن مختلف مطلع می کند. در این بخش جی پی اس ماشین از این قابلیت برخوردار است تا از طریق ارسال اس ام اس به موبایل کاربر یا از طریق نرم افزاری که می‌توانید بر روی لپ تابتان نصب کنید شما را از محل‌ها و اماکنی که ماشین در آن تردد داشته است مطلع کند.

سرقت یا اطلاع از اماکن در حال تردد ماشین صرفا یکی از عمده دلایل استفاده از جی پی اس ماشین است. جی پی اس های ماشین کاربردهای مختلفی دارد که شما می توانید علاوه بر اطلاع از سرقت یا محل اختفای ماشین تا اماکن در حال تردد ماشین از دیگر کاربردهای آن همچون؛ میزان مصرف سوخت ماشین تا قابلیت شنود مکالمات داخل کابین ماشین و حتی امکان ضبط صدای مکالمات افراد داخل کابین ماشین همچنین قابلیت کنترل حرکت ماشین (روشن یا خاموش کردن ماشین) توسط گوشی موبایل خود براحتی استفاده کنید.

دستگاه جی پی اس (GPS) باعث شده همه این نگرانی ها از بین برود و با نصب این سیستم ضد سرقت خودرو موقعیت ماشین شما در همه مکان ها نشان داده شود که در صورت بروز مشکل شما را آگاه کند. به صورت کلی دستگاه های رهیاب خودرو به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم بندی می شوند که ردیاب آنلاین کاملا حرفه ای و با روشن کردن اینترنت گوشی تان و از طریق (GPS) موقعیت خودروی شما را مشخص می کند؛ اما ردیاب آفلاین موقعیت خودرو و ضعیت سوییچ و درهای خودرو را از طریق پیامک به شما گزارش می دهد.

 

دسترسی آسان به موقعیت مکانی
شما در هر لحظه میتوانید با استفاده از ردیاب خودرو  و توسط  رایانه یا حتی گوشی همراه موقعیت زنده خودروی شخصی خود را داشته باشید و در زمان

سرقت خودرو یا هر لحظه که بخواهید با یک پیامک ساده و به وسیله دستگاه ردیاب خودرو خود را خاموش نمایید.

دقت ردیابی خودرو بسیار بالا می باشد و از طریق کامپیوتر یا موبایل و یا از طریق SMS می توان خودرو را ردیابی نمود و

موقعیت آن را بدست آورد. ردیاب خودرو دارای نرم افزار ردیابی بسیار قوی و کاربردی می باشد.

  • مشاوره رایگان خرید، نصب و خدمات پس از فروش

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

021-67958

 مشخصات gps