درباره مهر تجارت

شرکت شبکه گستر مهر تجارت، ارائه دهنده راهکارهای حفاظتی و سیستم های امنیتی.

 

درباره مهر تجارت

حوزه فعالیت مهر تجارت دوربین مداربسته، سیستم های حفاظت تصویری، سیستم های آلارم، حفاظت فیزیکی، شبکه های کامپیوتری و سیستم های یکپارچه حفاظتی می باشد.  از جمله خدمات مهر تجارت می توان به مشاوره و طراحی سیستم، طراحی مناقصات، تامین کالا و خدمات، پیاده سازی و نصب تجهیزات، گارانتی کالا و قطعات، تعمیر و پشتیبانی سیستم، آموزش و بهینه سازی سیستم های موجود اشاره نمود.

کسب و کارهای کوچک تا سازمان های بزرگ، مجتمع های مسکونی تا شهرک های اقامتی، فروشگاه های کوچک تا فروشگاه های زنجیره ای و مجتمع های تجاری، کارگاه های تولید تا شهرک های صنعتی، مدارس تا دانشگاه ها، دفاتر اداری تا سازمان های دولتی و خصوصی همگی دارای ساختارهایی هستند که نیازمند به حفاظت از آنها می باشند. وظیفه ما تامین امنیت و حفاظت از ساختارهای فیزیکی، اموال، سلامت پرسنل و افراد و داده های مشتریان می باشد. مهر تجارت ساختار فنی و اداری لازم را جهت تامین امنیت فیزیکی، حراست عمومی و حفاظت از داده های مشتریان خود فراهم آورده است.

 

 

 

جهت آغاز فرایند طراحی و تامین سیستم حفاظتی خود می توانید با کارشناسان مرکز خدمات مهر تجارت تماس برقرار کنید. در بیش از 90 درصد از ارتباطات مشتریان با شبکه گستر مهر تجارت، اولین گام ارائه خدمات مشاوره ای می باشد. در همین راستا جهت دسترسی راحت و سریع همه افراد به خدمات مشاوره ای، شرکت مهر تجارت خدمات مشاوره ای خود را به صورت رایگان ارائه می نماید. خدمات مشاوره ای رایگان مهر تجارت شامل نیازسنجی، بازدید، ارزیابی و ارائه پیش راهکار می باشد.


درباره مهر تجارت

ساختار مهر تجارت

جهت خدمات دهی بهتر به مشتریان و از طرفی افزایش چابکی مهر تجارت دارای یک ساختار ارتباطی و یک ساختار عملیاتی می باشد. ساختار ارتباطی عبارت است از نحوه مدیریت و فرایند ارتباط با مشتریان. در مقابل ساختار عملیاتی نحوه عملکرد داخلی و ارتباطات مابین تیم های مهر تجارت می باشد.

      • ساختار عملیاتی
      • ساختار ارتباطی

ساختار ارتباطی شبکه گستر مهر تجارت
درباره مهر تجارت


فرایند کاری شبکه گستر مهر تجارت:

فرایند کاری شبکه گستر مهر تجارت

خدمات ما

مشاوره

نیازسنجی موارد مورد نیاز مشتریان و ارزیابی فنی و عملیاتی سیستم مورد نیاز از جمله موارد مهم در طراحی یک سیستم حفاظت تصویری می باشد. در زمانی که سیستم حفاظتی درخواستی به عنوان یک پروژه کوچک یا متوسط باشد، ارزیابی های مورد نیاز نیز محدودیت رفتاری کوچکتری دارند. اما زمانی که پروژه بزرگتر شود، عوامل موثر دیگری نظیر یکپارچه سازی و پیچیدگی های دیگر اضافه می شود. در طراحی یک پروژه کوچک ممکن است مشاوره تنها مختص به مصاحبه و بازدید از محل شود، اما در یک پروژه بزرگ بایستی مصاحبه های متعدد، تکمیل پرسشنامه های فنی، بازدید دقیق توسط تیم های طراحی، فنی و اجرایی در نظر گرفته شود. در مرحله بعد بایستی ارزیابی های اقتصادی و یا حتی ارزیابی های اجتماعی صورت پذیرد. شرایط محیطی، نیازمندی ها، وسعت عملکردی، پیچیدگی های یکپارچه سازی، محدودیت های فنی و اجتماعی را    می توان از عوامل تاثیر گذار بر مرحله مشاوره دانست. خروجی فرایند مشاوره اسناد قابل اتکا در مرحله طراحی فنی می باشد.

طراحی

با توجه به اسناد فنی طراحی شده در مرحله مشاوره و ارزیابی های صورت پذیرفته، طراحی مورد نیاز مشتری مشخص می شود. در مرحله طراحی نوع دوربین های مداربسته، تجهیزات زیر ساخت نظیر سوییچ های شبکه و نوع کابل ها و محل قرارگیری دوربین ها تعیین می شود. دوربین مداربسته را بایستی با توجه به مکان مورد استفاده، زاویه دید مورد نیاز، نوع عملکرد، عمق تصویر و کارایی های هوشمند انتخاب نمود. در انتخاب تجهیزات زیر ساخت بایستی پهنای باند، شرایط محیطی و نوع طراحی شبکه کابلی را در نظر داشت. در انتخاب میان کابل شبکه و فیبرنوری مسافت و پهنای باند مورد نیاز مهمترین عوامل می باشند. نرم افزار مدیریت، سیستم های مانیتورینگ، زیرساخت نصب نظیر دکل ها یا پایه های دیواری و سقفی دوربین ها، شبکه برق رسانی، پشتیبانی از شرایط خاص نظیر قطع برق، سیستم ارت و … را بایستی در این مرحله در نظر داشت.

تامین کالا

شرکت شبکه گستر مهر تجارت با استفاده از شبکه فروش خود اقدام به تامین کالای مورد نیاز مشتریان می نماید. مشتریان ما در شبکه فروش عبارتند از مشتری های نهایی، همکاران و عاملین فروش. مهر تجارت کالای مورد نیاز هریک از گروه های بیان شده را بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تامین می نماید. شبکه فروش مهر تجارت عبارت است فروشگاه های زنجیره ای تیام و عاملین فروش تهران و شهرستان ها. از جمله سیاست گذاری های اصلی شرکت مهر تجارت ارائه تمامی محصولات با گارانتی های اصلی می باشد. از جمله محصولات اصلی ارائه شده از سوی مهر تجارت می توان به دوربین های مداربسته هایک ویژن، تجهیزات حفاظتی هایک ویژن، دوربین های مداربسته نکست، سیستم های آلارم نکست، تجهیزات شبکه سیسکو، تجهیزات شبکه پسیو از برندهای مختلف، تجهیزات شبکه تی پی لینک، سیستم های ذخیره سازی کیونپ، تجهیزات پسیو مانند رک و متعلقات، منبع تغذیه های مینول و … اشاره نمود.

پیاده سازی

پیچیدگی های مربوط به نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظت تصویری وابسته به اندازه پروژه می باشد. در پروژه های کوچک معمولا از سیستم های نظارت تصویری مبتنی بر کابل های کواکسیال استفاده می شود و پیچیدگی ها معمولا بسیار کم می باشد. در این سیستم ها معمولا پیچیدگی تنها منحصر به رعایت استانداردهای کابل کشی و تنظیمات نور دوربین ها یا انتقال تصویر می باشد. در سیستم های متوسط معمولا از دوربین های مداربسته تحت شبکه با کابل های شبکه استفاده می شود و علاوه بر پیچیدگی های قبلی معمولا تنها انجام کانفیگ های شبکه پیچیدگی اضافه شده می باشند. در سیستم های بزرگ ساختار زیر ساخت، هوشمندی دوربین ها و مانیتورینگ می تواند پیچیدگی های بسیاری را تحمیل کند. پیچیدگی های مربوط به سوییچ های مدیریتی، شبکه های فیبرنوری، استاندارهای امنیتی، کاربردهای هوشمند سیستم های حفاظتی، یکپارچه سازی، مانیتورینگ هوشمند و مدیریت سیستم.

آموزش

استفاده از سیستم های نظارت تصویری و دوربین مداربسته نیازمند آموزش صحیح کاربران سیستم می باشد. آموزش کاربران در یک سیستم کوچک می تواند تنها شامل نحوه بک آپ گیری یا بازبینی تصاویر باشد. اما در یک سیستم بزرگ بایستی به مواردی بسیاری در سیستم توجه نمود. نحوه مراقبت بررسی سلامت سیستم، فرایندهای پاسخ دهی به رخدادها،نیازمندی های اولیه مانند بازبینی و بک آپ سیستم، مدیریت سیستم های هوشمند، بهره برداری از سیستم های نرم افزاری و یکپارچه سازی سیستم را می توان از مهمترین مسائل آموزشی دانست. مهر تجارت علاوه بر آموزش پرسنل در جهت بهره برداری از سیستم های حفاظتی دارای آکادمی آموزش همکاران جهت آموزش موارد مختلف دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی می باشد. مهرتجارت در جهت تامین خدمات مورد نیاز مشتریان، خدمات آموزش خود را در جهت آشنایی سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ با سیستم های مداربسته به صورت رایگان به آنها ارائه می دهد.

پشتیبانی

پشتیبانی از سیستم های فروخته شده را می توان شامل مشاوره در زمینه سوالات آموزشی و خدمات گارانتی کالا دانست. مهر تجارت همواره کالای خود را با گارانتی اصلی محصولات به فروش می رساند و ارائه مناسب خدمات گارانتی را از گارنتی های اصلی پیگیری می نماید. در کنار گارانتی کالا مهر تجارت خدمات طلایی خود را جهت بهره برداری مناسب مشتریان از کالای فروخته شده بر روی تمامی کالاها ارائه می دهد. همچنین بسیاری از کالاها نظیر دوربین های مداربسته نکست، سوییچ های شبکه HRUI، سیستم های آلارم نکست و هارد دیسک های حفاظتی را با گارانتی مهر تجارت به مشتریان عرضه می کند. مشتریان عزیز می توانند با استفاده از خدمات پس از فروش طلایی مهر تجارت نسبت به بهره برداری حداکثری از سیستم خریداری شده و نصب شده اطمینان حاصل نمایند. همچنین شرکت مهر تجارت آمادگی عقد قرارداد جهت پشتیبانی از سیستم های نظارت تصویری سازمان ها و کسب کارها را دارد.

  سیگیتوسترن دیجیتالایسوسکیونپنکست
هایک ویژنسیسکومیکروتیکتی پی لینکمین ولتایکودی جی وود

 

درباره مهر تجارت