گارانتی محصولات سیگیت (Seagate)

 

دپارتمان خدمات پس از فروش شرکت شبکه گستر مهرتجارت افزار با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در تلاش است تا با ارائه اطلاعات فنی و خدمات مورد نیاز، در جهت ایجاد رضایتمندی و جلب اعتماد مشتریان گرامی گام بردارد. شرکت شبکه گستر مهر تجارت، همچنین جهت رفاه حال بیشتر مشتریان گرامی، اقدام به ارائه گارانتی تعویض محصولات نموده است تا امنیت خاطر هر چه بیشتر مشتریان عزیز فراهم شود.


برای ثبت سریال کالا و آگاهی از مدت زمان باقیمانده گارانتی اینجا را کلیک نمایید. سامانه مشتریان پارس ارتباط با هدف ارائه خدماتی همچون درخواست مشاوره، درخواست پشتیبانی، ثبت شکایت و پیگیری وضعیت دستگاه های در حال تعمیر راه اندازی گردیده است. برای بهره مندی از خدمات این پورتال تنها کافیست در آن ثبت نام فرمایید.

شرایط و مدت زمان گارانتی

نظر به اهمیت اطلاع رسانی در خصوص سیاست های خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده؛ شما مشتریان عزیز می توانید شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات شرکت شبکه گستر مهر تجارت افزار را در این قسمت مطالعه فرمائید.

شرکت شبکه گستر مهر تجارت به عنوان عضو رسمی برنامه SPP (برنامه شرکای تجاری شرکت Seagate) سهم قابل توجهی در تأمین نیاز بازار ایران در زمینه هارد دیسک‌های درونی (Internal) با کاربری‌های کاملاً حرفه‌ای و اختصاصی دارد و به موازات توزیع این کالا، سرویس گارانتی و خدمات پس از فروش این دسته از هاردهای Seagate را بر عهده دارد.

برای آشنایی بیشتر با شرکت سیگیت اینجا کلیک کنید.

تمامی هارددرایوهایی که از کانال توزیع شرکت پارس ارتباط به فروش برسند، دارای برچسب گارانتی و شماره سریال ثبت شده در سیستم خواهند بود. لذا بدیهی است که هارددرایوهایی که به دپارتمان گارانتی تحویل داده شوند و فاقد این برچسب باشند، به هیچ وجه نمی‌توانند از خدمات گارانتی پارس ارتباط بهره‌مند گردند.

مدت زمان گارانتی انواع هارددیسک های درونی Seagate که توسط مهر تجارت ارائه می‌شوند، 3 سال می‌باشد. دریافت خدمات گارانتی نیز مشروط به آزمایش هارددرایو و عیب‌یابی آن توسط دپارتمان فنی و تأیید تطابق عیب هارددرایو با شرایط گارانتی می‌باشد. با توجه به حساسیت هارددیسک، بروز صدمه سخت‌افزاری در آن ممکن است به راحتی رخ دهد و مسلماً این امر نیز موجب از بین‌رفتن اطلاعات ذخیره‌شده در آن خواهد شد.

هزینه های مربوط به رفت و برگشت کالاها به دفاتر خدمات پس از فروش با مشتری بوده و فقط هزینه های فی ما بین نمایندگان شهرستان و دفتر مرکزی (تنها برای کالاهای تحت گارانتی) به عهده شرکت خواهد بود.

در خصوص کالاهای مشمول گارانتی، در صورتیکه انجام تعمیرات آن زمانبر باشد؛ بنا به درخواست مشتری، کالای جایگزین به ایشان تحویل خواهد شد.

در صورت تأخیر در تحویل کالای دارای گارانتی از سوی شرکت در زمان استاندارد، به ازای هر هفته تأخیر یک ماه به گارانتی آن محصول اضافه خواهد شد.

خدمات پس از فروش بعد از دوره گارانتی به مدت 5 سال با توافق مشتری و دریافت هزینه میسر خواهد بود.

در صورت بروز عیوب تکراری در کالاهای تحت گارانتی، کالای مربوط تعویض خواهد شد.

1. شرکت پارس ارتباط افزار هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص از بین‌رفتن اطلاعات ذخیره‌شده بر روی هارد دیسک‌های تحت گارانتی این شرکت ندارد و داده‌های ذخیره‌شده بر روی این هارد دیسک‌ها به هیچ عنوان تحت گارانتی نمی‌باشند.

2. وجود هرگونه ضربه فیزیکی بر روی هارددیسک به منزله خروج کالا از پوشش گارانتی و خدمات شرکت مهر تجارت می‌باشد.

3. با توجه به حساسیت و احتمال صدمه‌دیدن هارددیسک، توجه داشته باشید که بسته‌بندی هارددیسک‌های درونی سیگیت به صورت پیش‌فرض کارخانه‌ای (Original) به یکی از دو حالت کیسه‌های ESD و یا محفظه‌های صدفی انجام شده باشد.

ابطال گارانتی:

موارد زیر موجب ابطال گارانتی می‌شوند و دپارتمان خدمات پس از فروش مهرتجارت هیچ‌گونه تعهدی بابت ارائه خدمات به این دستگاه‌ها نخواهد داشت:

دپارتمان گارانتی مهر تجارت جهت ارائه تصویری روشن از وضعیت هارد درایوهای خارج از گارانتی و دیسک‌های معیوب که تحت شرایط خدمات پس از فروش این شرکت قرار نمی‌گیرند،

نمونه‌های تصویری فوق را به مشتریان عزیز ارائه می‌نماید.

ارسال به بخش گارانتی با بسته‌بندی غیر اصولی و ناصحیح:

1. بسته‌بندی بدون کیسه‌های ESD یا قاب‌های صدفی و یا لفاف‌های حبابی و بدون بسته‌بندی صحیح

2. قراردادن تعداد زیادی هارددرایو بدون محافظت در بسته‌بندی درایوهای دستکاری‌شده، تقلبی و …

3. دستکاری‌شده و جعلی

4. شماره سریال‌های تکراری

5. مخدوش‌شدن برچسب روی هارددرایو

6. برچسب‌های دارای اطلاعات نادرست

      • مدار PCBA نادرست و جابجاشده
      • عدم تطابق شماره سریال پوشش بالایی و شماره سریال پایه هارددیسک

7. مفقودشدن برچسب پوشش بالایی یا شماره سریال مدار PCBA و پایه هارد

8. مفقودشدن برچسب هارددرایو

9. مفقودشدن برچسب مدار PCBA

10. مفقودشدن شماره سریال پایه هارددرایو

سوختگی/ مفقودشدن پین‌های اتصال

1. سوختگی پین‌ها

2. مفقودشدن پین‌ها

سوختگی‌های نزدیک به اتصال برق (شعاع 2 سانتیمتر)/ مفقودشدن قطعات مدار PCBA

1. سوختن قطعات نزدیک به اتصال برق (در شعاع 2 سانتیمتری آن)

2. مفقودشدن قطعات مدار PCBA

3.سوختگی شدید مدار PCBA

4.شکستگی اتصال‌های مدار PCBA

5.فرسودگی جای پیچ هارددیسک

6.مفقودشدن پیچ‌های پوشش بالایی هارد

تا سه ماه از تاریخ شروع گارانتی، در صورت محرزشدن وجود عیوب ذاتی در یک دستگاه، دستگاه معیوب مشمول شرایط تعویض خواهد بود.

در صورت مشخص شدن وجود ایراد فراگیر در سری خاص از محصولات این شرکت، به منظور اطلاع مصرف کنندگان از این نقص فنی، شرکت مهر تجارت متعهد می شود که به

روشی مناسب از جمله ارسال پیامک، ایمیل، اعلان در تارنمای شرکت، نصب آگهی در فروشگاه ها و نمایندگی های خدمات پس از فروش خود در سراسر کشور، این موضوع را اطلاع رسانی نماید تا خریداران و مصرف کنندگان جهت ارجاع کالای معیوب به مراکز خدمات شرکت مهرتجارت اقدام نمایند.

گارانتی محصولات سیگیت (Seagate)