گارانتی محصولات ای وی اس (AVS)

دپارتمان خدمات پس از فروش مهرتجارت

مهرتجارت با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در تلاش است تا با ارائه اطلاعات فنی و خدمات مورد نیاز، در جهت ایجاد رضایتمندی و جلب اعتماد مشتریان گرامی گام بردارد.


برای ثبت سریال کالا و آگاهی از مدت زمان باقیمانده گارانتی اینجا را کلیک نمایید. سامانه مشتریان پارس ارتباط با هدف ارائه خدماتی همچون درخواست مشاوره، درخواست پشتیبانی، ثبت شکایت و پیگیری وضعیت دستگاه های در حال تعمیر راه اندازی گردیده است. برای بهره مندی از خدمات این پورتال تنها کافیست در آن ثبت نام فرمایید.


شرایط و مدت زمان گارانتی

نظر به اهمیت اطلاع رسانی در خصوص سیاست های خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده؛ شما مشتریان عزیز می توانید شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات شرکت شبکه گستر مهرتجارت را در این قسمت مطالعه فرمائید.

– مخدوش‌شدن یا حذف شماره سریال از روی برد دستگاه موجب ابطال گارانتی می‌شود.

– ملاک تشخیص کالاهای تحت گارانتی شرکت پارس ارتباط لیبل سریال روی برد محصول می باشد. بدیهی است تنها سریال روی کارتن کافی نخواهد بود.

– در صورت بروز عیوب تکراری در کالاهای تحت گارانتی، کالای مربوط تعویض خواهد شد.

– بازکردن یا دستکاری سخت‌افزاری توسط اشخاص غیر مجاز و هرگونه تغییر یا از بین‌رفتن نرم‌افزار داخلی دستگاه موجب ابطال گارانتی خواهد گردید. همچنین تنظیمات نادرست و یا هک و حملات ویروسی که باعث اختلال در عملکرد دستگاه گردد، مشمول گارانتی نخواهد شد.

– هزینه های مربوط به رفت و برگشت کالاها به دفاتر خدمات پس از فروش با مشتری بوده و فقط هزینه های فی ما بین نمایندگان شهرستان و دفتر مرکزی (تنها برای کالاهای تحت گارانتی) به عهده شرکت خواهد بود.

– در صورت تأخیر در تحویل کالای دارای گارانتی از سوی شرکت در زمان استاندارد، به ازای هر هفته تأخیر یک ماه به گارانتی آن محصول اضافه خواهد شد.

– تنظیمات نرم افزارهای عرضه شده دارای گارانتی نمی باشند.

– در خصوص کالاهای مشمول گارانتی، در صورتی که انجام تعمیرات آن زمانبر باشد؛ بنا به درخواست مشتری، کالای جایگزین به ایشان تحویل خواهد شد.

– شرکت پارس ارتباط سازگاری یا عدم سازگاری محصولات غیر از برند AVS که در تعامل با این برند هستند را تأیید نمی کند.

– خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، استفاده از ولتاژ و جریان نامناسب، ورود مایعات به داخل دستگاه، شوک الکتریکی، کار در محیط آلوده به گردوغبار بسیار زیاد یا رطوبت، زنگ‌زدگی یا سولفاته‌شدن قطعات، همچنین خرابی ناشی از اتصال به دستگاه‌ها و لوازم جانبی مشمول خدمات و ضمانت نمی‌باشد.

– چنانچه در طول مدت گارانتی محصولی از رده تولید خارج شده باشد، با کالای هم رده تعویض و مابه‌التفاوت ریالی آن پرداخت و یا دریافت خواهد شد.

– خدمات پس از فروش بعد از دوره گارانتی به مدت 5 سال با توافق مشتری و دریافت هزینه میسر خواهد بود.

– در شهرستان‌هایی که دفاتر خدمات پس از فروش مستقر هستند، مشتری موظف است از طریق دفاتر خدماتی شهر خود نسبت به دریافت خدمات اقدام نماید.

– مدت زمان گارانتی آداپتور و ترانس تجهیزات AVS، در صورت نداشتن عیوب ظاهری و دستکاری های غیر مجاز دارای گارانتی 24 ماهه می باشند.

– در خصوص تجهیزاتی که دارای باتری داخلی هستند، باتری در صورت نداشتن عیوب ظاهری، دستکاری، کاهش ظرفیت شارژ باتری بر اثر استهلاک طبیعی و دفرمه شدن دارای 12 ماه گارانتی می باشند.

– هرگونه آسيب‌ديدگی ايجادشده به دليل بسته‌بندی نامناسب در زمان ارسال بر عهده خريدار بوده و شركت هيچگونه مسئوليتی بابت آن ندارد.


گارانتی محصولات ای وی اس (AVS)