گارانتی محصولات حارس (Hares)

گارانتی محصولات حارس (Hares)

دپارتمان خدمات پس از فروش شبکه گستر مهر تجارت با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در تلاش است تا با ارائه اطلاعات فنی و خدمات مورد نیاز، در جهت ایجاد رضایتمندی و جلب اعتماد مشتریان گرامی گام بردارد.

 

لیست قیمت محصولات  برند حارس

 

ثبت سریال کالا و آگاهی از مدت زمان باقیمانده گارانتی

 

سامانه مشتریان پارس ارتباط با هدف ارائه خدماتی همچون درخواست مشاوره، درخواست پشتیبانی، ثبت شکایت و پیگیری وضعیت دستگاه های در حال تعمیر راه اندازی گردیده است. برای بهره مندی از خدمات این پورتال تنها کافیست در آن ثبت نام فرمایید.

شرایط و مدت زمان گارانتی

نظر به اهمیت اطلاع رسانی در خصوص سیاست های خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده؛ شما مشتریان عزیز می توانید شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات شرکت شبکه گستر مهرتجارت را در این قسمت مطالعه فرمائید.

شرایط گارانتی برای کلیه محصولات حارس، مطابق با شرایط مطرح شده، به شرح زیر می باشد:

1. از پلمپ‌ بودن دستگاه خریداری ‌شده مطمئن باشید.

2. مدت زمان گارانتی سیستم‌های نظارت تصویری حارس، 24 ماه می‌باشد.

3. هزینه های مربوط به رفت و برگشت کالاها به دفاتر خدمات پس از فروش با مشتری بوده و فقط هزینه های فی ما بین نمایندگان شهرستان و دفتر مرکزی (تنها برای کالاهای تحت گارانتی ) به عهده شرکت خواهد بود.

4. شرکت پارس ارتباط افزار هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص اطلاعات ذخیره‌شده بر روی هارددیسک‌ها ندارد.

5. خدمات پس از فروش بعد از دوره گارانتی به مدت 5 سال با توافق مشتری و دریافت هزینه میسر خواهد بود.

6. در صورت تأخیر در تحویل کالای دارای گارانتی از سوی شرکت در زمان استاندارد، به ازای هر هفته تأخیر یک ماه به گارانتی آن محصول اضافه خواهد شد.

7. تمامی هزینه‌های ارسال کالا به مراکز خدمات پس از فروش و بالعکس بر عهده مشتری است.

8. در خصوص کالاهای مشمول گارانتی، در صورتی که انجام تعمیرات آن زمانبر باشد بنا به درخواست مشتری، کالای جایگزین به ایشان تحویل داده خواهد شد.

9. در صورت مشخص شدن وجود ایراد فراگیر در سری خاص از محصولات این شرکت، به منظور اطلاع مصرف کنندگان از این نقص فنی، شرکت پارس ارتباط متعهد می شود که به روشی مناسب از جمله ارسال پیامک، ایمیل، اعلام در تارنمای شرکت، نصب آگهی در فروشگاه ها و نمایندگی های خدمات پس از فروش خود در سراسر کشور، این موضوع را اطلاع رسانی نماید تا خریداران و مصرف کنندگان جهت ارجاع کالای معیوب به مراکز خدمات شرکت پارس ارتباط اقدام نمایند.

10. در صورت بروز عیوب تکراری در کالاهای تحت گارانتی، کالای مربوطه تعویض خواهد شد.

11. تجهیزات جانبی از قبیل آداپتور، کابل PoE و پایه های نگهدارنده شامل ضمانت‌نامه نمی‌شوند.


توجه:  قطعه تعمیرشده و یا تعویض شده به مدت شش ماه بعد از زمان تعمیر، دارای گارانتی می باشد. تجهیزات نظارت تصویری به ویژه در شرایطی که دوربین‌ها در محیط‌های بیرونی نصب می شوند، حساسیت بالایی نسبت به جریان القایی و شوک‌های الکتریکی دارند. جریان القایی علاوه بر ایجاد نویز، کاهش سطح کیفی تصاویر و ایجاد اختلال در مانیتورینگ، یکی از عوامل شایع برای خرابی پورت‌های ورودی و خروجی و مدار ضبط تصاویر ‌می باشد. لذا استفاده از کابل ارت در تجهیزات نظارت تصویری حارس به منظور به حداقل رساندن شرایط فوق الزامی است. تغذیه الکتریکی دوربین توسط آداپتورهای غیر استاندارد و متفرقه، در کوتاه یا درازمدت موجب بروز اثرات مخرب برروی دوربین ها و سیستم های ضبط تصاویر می‌شوند. کابل‌های انتقال تصویر (HDMI) نامرغوب و غیر استاندارد علاوه بر افت شدید کیفیت تصاویر می‌توانند باعث ایجاد صدمات الکتریکی بر روی پورت‌ها و حتی مدارهای الکترونیکی دستگاه ضبط تصاویر بشوند. پیش از اتصال کابل های انتقال تصویر به DVR از خاموش بودن دستگاه مطمئن باشید.

   ابطال گارانتی:

موارد زیر موجب ابطال گارانتی می‌شوند و دپارتمان خدمات پس از فروش شرکت شبکه گستر مهر تجارت هیچ‌گونه تعهدی بابت ارائه خدمات به این دستگاه‌ها نخواهد داشت:

گارانتی محصولات حارس (Hares)

1. مفقود، مخدوش و یا ناخوانابودن شماره سريال مندرج روی محصول.

2. آسیب‌های فیزیکی و الکترونیکی ناشی از عدم کاربرد صحیح دستگاه.

3. استفاده از آداپتورها و کابل‌های انتقال تصویر غیر استاندارد و نامرغوب.

4. فک پلمپ، تعمیر، تغییر و دستکاری مدارهای الکترونیکی دستگاه توسط مراکز غیر مجاز و یا افرادی بجز کارشناسان بخش گارانتی شرکت شبکه گستر مهر تجارت.

5. اقدام به بروزرسانی و تغییر ثابت‌افزار (Firmware) دستگاه بصورت نادرست و یا استفاده از نسخه‌های نامناسب.

6.عیوب ناشی از تماس یا قرار گرفتن در مجاورت مایعات، مواد شیمیایی، گرد و غبار زیاد، درجه حرارت‌های محیطی نامناسب (شرایط خارج از دامنه اعلام‌شده توسط سازنده) و بطور کلی آسيب‌های ناشی از عدم رعايت شرایط صحيح نگهداری.

 شرایط ابطال گارانتی یک ساله تعویض منبع تغذیه و آداپتورهای حارس به شرح زیر اعلام می گردد:

1 – ورود مایعات، سوختگی بر اثر نوسانات برقی و یا اتصالی بر اثر سیم بندی اشتباه
2 – دستکاری برد و یا تعمیر توسط اشخاص غیر مجاز
3- مخدوش شدن و یا حذف لیبل گارانتی از روی محصول

گارانتی محصولات حارس (Hares)