راهنمای نرم‌افزارهای حفاظت تصویری اطلاعات بیشتر
معرفی نرم افزار IVMS 4200 اطلاعات بیشتر
راهنمای کامل VMS اطلاعات بیشتر
درباره نرم‌افزار SADP اطلاعات بیشتر

نرم افزار IVMS 4200

یکی از بزرگترین مزیت های سیستم های دوربین مداربسته هایک ویژن قابلیت اشتراک بر روی بستر شبکه و مدیریت تصاویر و تنظیمات بوسیله دستگاه های جانبی است . دستگاه ها و دوربین های مداربسته هایک ویژن می توانند به خوبی با نرم افزار iVMS-4200 بر روی کامپیوتر و سیستم های عامل ویندوز و مک , و همچنین دستگاههای موبایل و تبلت اندروید یا iOS بوسیله برنامه iVMS-4500 , تبادل اطلاعات کنند. در این نرم افزار شما می توانید با ورود به شبکه دوربین مداربسته مورد نظر تصاویر دوربین های داخل آن شبکه را در حالت پخش زنده (LIVE VIEW) تماشا کنید. در این نرم افزار قابلیت هایی زیر را می توانید از راه دور از طریق اینترنت برروی رایانه کنترل نمایید :

باز پخش تصاویر(Play Back)

تغییر تنظیمات دوربین ها و دستگاهای داخل شبکه

تعریف کاربر با محدودیت دسترسی با توجه به گروهبندی کاربران

فعال و غیر فعال کردن عملگر های اسمارت(Line Crossing – Motion Detection …)

مدیریت آلارم دوربین ها و دستگاه و...

نرم افزار  AnyDesk

نرم افزاری جهت ایجاد دسترسی از راه دور برای امور پشتیبانی و غیر حضوری بر رایانه های مشتریان و همکاران.

 معرفی نرم افزار SADP

این نرم افزار برای پیدا کردن تمامی دوربین های برند هایک ویژن در شبکه متصل به سیستمی که این نرم افزار بر روی آن فعال شده می یاشد. حال شما می توانید با اجرا کردن این نرم افزار تغییرات چون : تغییر المان های آپی یا آدرس الکترونیکی دوربین و تجهیزات برند هایکویژن ، ریست پس ورد و ....

معرفی نرم افزار IVMS 4500

نرم افزار IVMS 4500 به صورت رایگان برای مدیریت تصاویر دوربین های مداربسته برند هایک ویژن برروی تلفن همراه می باشد. در این نرم افزار همانند نرم افزار رایانه ایش قابلیت فعال و غیرفعال کردن علمگرهای هوشمند را دارا می باشد.در این نرم افزار شما می توانید اعلان آلارم را بصورت آن لاین برروی گوشی خود مشاهده و مدیریت کنید.

معرفی نرم افزار Batch Configuration

نرم افزار Batch Configuration ، یکی از نرم افزار های کمپانی هایک ویژن می باشد. از این نرم افزار جهت تنظیم پارامترهای لازم برای هر دستگاهی از قبیل ، شبکه، کاربر، تنظیم پسورد، و دیگر عملیات استفاده میگردد.