دریافت امنیت سازمانی با دوربین هایک ویژن

دریافت امنیت سازمانی با دوربین هایک ویژن

642 بازدید بدون دیدگاه
0
(0)
خواندن این مطلب

در بسیاری از موارد، آوردن سیم های منبع تغذیه به سایت های راه دور بسیار دشوار یا گران است. برای غلبه بر این چالش ها، هایک ویژن راه حل تامین انرژی بادی و خورشیدی ما را ارائه می دهد که برق و امنیت همیشه روشن را حتی در غیرقابل دسترس ترین مکان ها تضمین می کند.
وقتی یک منبع انرژی تجدیدپذیر کافی نیست…

حفاظت و امنیت سازمانی با دوربین هایک ویژن

بسیاری از سایت‌ها و دارایی‌های با ارزش در مناطق دورافتاده و غیرقابل دسترس، از تأسیسات کشاورزی و خطوط لوله گاز و نفت گرفته تا تأسیسات علمی مانند آرایه‌های تلسکوپ پرقدرت، واقع شده‌اند. این امر به ویژه در کشورهایی با قلمروهای بزرگ، جایی که اغلب صدها مایل شهرهای بزرگ را از هم جدا می‌کند، مانند کانادا، استرالیا و چین صادق است.

اگر سیستم های تامین انرژی و امنیت در تاسیسات از راه دور یا برای عملکردهایی مانند پیشگیری از آتش سوزی مورد نیاز است، انتخاب واضح این است که یک راه حل “خارج از شبکه” به کار گرفته شود، مانند به عنوان نیروگاه خورشیدی یا نیروگاه بادی. با این حال، بسیاری از سایت‌ها نمی‌توانند به آفتاب بی‌وقفه تکیه کنند، در حالی که برخی دیگر فقط گاهی اوقات شرایط باد را تجربه می‌کنند. این بدان معنی است که انتخاب یک منبع انرژی تجدیدپذیر به اندازه کافی قابل اعتماد نیست تا از تامین مداوم برق اطمینان حاصل کند و به طور بالقوه در دسترس بودن هرگونه راه حل امنیتی که در سایت مستقر شده است را به خطر می اندازد.

دوربین مداربسته تحت شبکه دام هایک ویژن DS-2CD2T25FWD-I5

ارائه منبع انرژی مطمئن به مکان‌های خارج از شبکه

برای غلبه بر چالش های شرایط آب و هوایی متغیر برای تولید انرژی، هایک ویژن یک راه حل ترکیبی ارائه می دهد که از انرژی خورشیدی و باد استفاده می کند. با گزینه اضافه کردن 3 تا 5 روز شارژ اضافی باتری، این سیستم می تواند چندین روز در برابر باران و آب و هوای ثابت مقاومت کند، در حالی که هنوز برنامه های کاربردی عمودی مانند سیستم های امنیتی را تامین می کند.

راه حل دوربین مدار بسته هایک ویژن تعدادی از فناوری های کلیدی را برای ارائه انرژی قابل اعتماد برای مکان ها و برنامه های “خارج از شبکه” ترکیب می کند. اینها شامل فناوری‌هایی برای ترکیب مؤثر انرژی باد و خورشید و تبدیل آن به انرژی الکتریکی است که در باتری‌های قدرتمند و بادوام ذخیره می‌شود.

راه حل هایک ویژن با ذخیره انرژی خورشیدی و باد تضمین می کند که برق همیشه برای سیستم های امنیتی حیاتی در دسترس است.

راه حل تامین باد و خورشیدی هایک ویژن در عمل

راه حل تامین باد و خورشیدی هایک ویژن در بسیاری از مکان های دور و خارج از شبکه مستقر شده است. از آن برای تامین انرژی قابل اعتماد برای طیف گسترده ای از کاربردهای عمودی، از نظارت بر بزرگراه ها و امنیت کشاورزی گرفته تا نظارت بر خط لوله بین منطقه ای استفاده می شود.

برای مثال، در لینان، چین، اداره کشاورزی منطقه راه حل تامین باد و خورشیدی Hikvision را در ارتباط با سیستم امنیتی ویدیویی با کیفیت بالا برای محافظت از اسپند ارزشمند به کار گرفته است. جنگل ها فیلم‌های ویدئویی 24 ساعته از طریق شبکه بی‌سیم 4G مخابره می‌شوند و به تیم‌ها اجازه می‌دهد در صورت نقض امنیتی سریع پاسخ دهند.

در مثالی دیگر، این راه حل در لیجیانگ، چین، برای یک پروژه بزرگ نظارت بر بزرگراه ها استفاده می شود. با استفاده از نیروی باد و خورشید، این پروژه از هزینه های بالای مربوط به کشیدن برق سیمی از شبکه بزرگراه جلوگیری کرده است و قادر به جمع آوری داده های بلادرنگ در مورد وضعیت جاده ها در منطقه است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل تامین باد و خورشیدی هایک ویژن و اینکه چگونه می تواند به شما در بهبود امنیت تاسیسات یا سایت های راه دور خود کمک کند، لطفاً با ما تماس بگیرید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید