سوئیچ 16 پورت POE مدل HR901-AF-1621GS

برای استعلام قیمت تماس بگیرید

ممکنه علاقمند باشید
خدمات ما
services

توضیحات

سوئیچ 16 پورت POE مدل HR901-AF-1621GS

مشخصات
سوئیچ 16 پورت POE مدل HR901-AF-1621GS

 

  • سوئیچ 16 پورت POE سرعت 10/100
  • یک پورت Uplink سرعت 10/100
  • 2 پورت RJ45 combo با سرعت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • پشتیبانی از IEEE802.3,IEEE802.3U,IEEE802.3af/at
  • پشتیبانی از پورت اترنت 10/100M and POE
  • کنترل جریان Full-duplex:IEEE802.3x و Half-duplex:Back pressure
  • پشتیبانی از پورت auto MDI/MDIX
  • دارای حالت storing-and-forwarding
  • پشتیبانی تمامی پورت ها از line swithing و jumbo frame
  • پیکره بندی خام و اماده به اتصال اتوماتیک با هر مدل device
  • دارای پنل چراغ دار جهت اطلاع از وضعیت اماده به کار یا خطاهای رخ داده در دستگاه
  • دارای حالت افزایش دهنده DIP switch جهت پشتیبانی از انتقال دیتا تا مسافت 250 متر (کابل شبکه Cat.6)
  • پشتیبانی از VLAN ثابت
توضیحات

سوئیچ شبکه اچ آر یو آی مدل HR901-AF-1621GS ساخت شرکت HRUI از شرکت‌های تولیدکننده ابزارآلات شبکه است. دفتر اصلی این شرکت در شهر شانژن (Shenzhen) کشور چین واقع شده است. تولیدات این شرکت را فیبرهای نوری حرفه‌ای، سویچ‌های PoE، و سویچ‌های فیبری و اترنتی صنعتی تشکیل می‌دهند.

سوئیچ شبکه اچ آر یو آی مدل HR901-AF-1621GS یک سوئیچ شبکه PoE با استاندارد IEEE802.3af است که از 16 پورت PoE با سرعت 10/100/1000 مگابیت در ثانیه و 2 پورت RJ45 combo با سرعت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه و یک پورت آپلینک گیگابیت SFP بهره برده و میزان توان هریک از پورت های PoE آن برابر با 15.4 وات می باشد. سوئیچ شبکه اچ آر یو آی مدل HR901-AF-1621GS قادر است که با پهنای باند 36 گیگابیت در ثانیه دیتا را تا مسافت 250 متر منتقل نماید و همچنین منبع تغذیه آن با قابلیت PoE تا حداکثر توان 360 وات به خوبی کار می کند و قادر انتقال برق و دیتا از طریق کابل شبکه می باشد. این محصول از نظر فیزیکی در ابعاد 45 × 208 × 318440 میلی‌متر تولید شده و با وزنی معادل 1.750 کیلوگرم در بازارتجهیزات شبکه به فروش می رسد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

محصولات برند  HRUI با گارانتی رسمی 12 ماهه شرکت شبکه گستر مهر تجارت نماینده فروش و خدمات طلایی پس از فروش در ایران ارائه می شود.

لینک محصول در وب سایت رسمی شرکت شبکه گستر مهر تجارت : (HR901-AF-1621(GS

بیشتر بخوانید:    دوربین مداربسته برای منزل   نصب دوربین مدار بسته   دوربین مداربسته فرودگاه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

Connector Type

Ethernetport:RJ45Fiberport:LC/SC/FC/ST(optional)Transceivermodule:SFP,1*9fibermodule

Network Media

10BASE-T:Cat3,4,5UTP(≤100m)/10BASE-T:Cat6orbetterUTP(≤250m)
100BASE-TX:Cat5orbetterUTP(≤150m)/1000BASE-TX:Cat6orbetterUTP(≤100m)

Optical Parametric

Multimodefiber:850nm,1310nm,TransmissionDistance:550m/2Km
Singlemodefiber:1310nm,1550nm,TransmissionDistance:20/40/60/80/100/120Km

MTBF

190000hours

Forwarding Mode

Store-And-Forward

Network Protocols

IEEE802.3AF/AT;IEEE802.3i10Base;IEEE802.3u100BaseTX;IEEE802.3ab1000Base;
IEEE802.3ae10000Base;IEEE802.3xflowcontrol;IEEE802.3ad;IEEE802.w;IEEE802.1q;
IEEE802.1p,QoS/CoS;IGMPSnooping

Power Supply

Built-inpoweradapter:AC100-260VExternalpoweradapter:DC48-55V

POE Specification

POEstandard:supportIEEE802.3af/IEEE802.3at
Maxpowerforeachport:15.4W(IEEE802.3af)30W(IEEE802.3at)
POECompatibility:IEEE802.3af/atself-adaption
POEoutputvoltage:DC48VPOEpowerpin:1/2+;3/6-(or4/5+;7/8-)

Management Function

CLI:Supportserialcommandlinemanagement
TELNET:Supporttelnetremotecommandmanagement
SNMP:Supportv1/2/3
WEB:Supportstwolayers,threelayerssetting,etc.

Working Environment

OperatingTemperature:-20℃~55℃;StorageTemperature:-40℃~85℃;
MaximumOperatingRelativeHumidity:90%,non-condensing
MaximumStorageRelativeHumidity:95%,non-condensing

Certification

CCC,CEMark,commercial;CE/LVDEN60950,RoHS

Radiation

CEmark,commercial;FCCPart15ClassB;
VCCIClassB;EN55022(CISPR22),ClassB

Warranty

Non-artificialdamage,2yearswarranty