پروژه شرکت ملی نفتکش

پروژه شرکت ملی نفتکش

پروژه شرکت ملی نفتکش

شرکت شبکه گسترمهرتجارت به عنوان مشاور، طراح و مجری سیستم‌ های نظارت تصویری فعالیت خود را از سال 1391 در زمینه نصب و راه ‌اندازی سیستم ‌های دوربین‌ های مداربسته آغاز نموده است. این شرکت مفتخر است که در طول مدت زمان فعالیت خود بیش از 300 پروژه مختلف در سراسر کشور به انجام برساند این پروژه ها در حدود 20 نوع صنف و کاربری مختلف در محیط‌ های آموزشی، مراکز درمانی ، بانک‌ ها، ارگان های دولتی و مجتمع های تجاری، نیروگاهی ، نفت و گاز و پتروشیمی ، فرودگاهی و … را شامل می‌شود.

شرکت مهر تجارت در حال حاضر یکی از فعال ترین شرکت های طراحی و نصب سیستم های نظارتی و حفاظتی دوربینهای مداربسته و شبکه های کامپیوتری در ایران میباشد. این مجموعه در راستای اهداف والای خود و رضایت مشتریان علاوه بر نصب و راه اندازی دوربین مداربسته، خدماتی از قبیل آموزش و مشاوره رایگان، بازدید از محل پروژه را نیز ارائه مینماید.

 

همچنین در بخش فروش این مجموعه انواع تجهیزات حفاظتی شامل دوربین مداربسته از برندهای معتبر همچون هایک ویژن ،حارس و انواع دستگاه های ضبط کننده، سوئیچ، انواع کابل و اتصالات و… را نیز عرضه می کند. متخصصین و کارشناسان متبحر در  شرکت مهرتجارت اجرا و راه اندازی پروژه های بسیاری را در ابعاد مختلف در سراسر ایران در کارنامه درخشان خود با داشتن گواهی نامه شورای عالی انفورماتیک بارتبه دوم و گواهی صلاحیت پیمانکاری به ثبت رسانده اند.

پروژه شرکت ملی نفتکش

پروژه شرکت ملی نفتکش

شرکت ملی نفتکش از شرکت‌های زیرمجموعه به شرکت ملی نفت ایران می‌باشد که با در اختیار داشتن 42 اَبَرنفت‌کش، بزرگ‌ترین شرکت نفت‌کش در جهان می‌باشد بطوریکه نفت خام ایران را به بازارهای صادراتی انتقال می‌دهد.کشتی های نفتکش یا یک سازه‌ی دریایی، در حکم یک شهر کوچک اما متحرک با دسترسی بسیار سخت را دارند که با توجه به حساسیت های صادرات نفت و شرایط آب و هوایی دریایی نیاز به محافظت و رعایت مسایل امنیتی پیچیده ای را دارند.

شرکت شبکه گستر مهرتجارت با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم های نظارت تصویری و اجرای پروژه های موفق سیستم های دوربین مداربسته در سال 1398 به عنوان مجری پروژه های هوشمند نظارت تصویری در شرکت ملی نفتکش ایران  انتخاب شد .شرکت شبکه گستر مهرتجارت به صورت همزمان اجرای تجهیزات در 3 کشتی ملی نفتکش انجام داده است.

 

موضوع قرارداد شامل طراحی ، اجرا ، تامین قطعات و پشتیبانی سیستم نظارت تصویری Passive و Active حدود 50 کشتی  در آب های خلیج فارس در شهرهای بوشهر ، بندرعباس، عسلویه، خارک و .. بود که از سال 98 توسط آغاز گردید به طوری که حدود 1000 دوربین در بخش های پیرامونی و بخش های حساس انواع کشتی های شرکت ملی نفتکش نصب و راه اندازی گردید.

همچنین با توجه به حساسیت بالا و فورس ماژور بودن  اجرای پروژه، تمامی تجهیزات زیرساخت درهر کشتی تقریبا فقط در 4 روز نصب و راه اندازی گردید.

برندهای کلیه دوربین ها و دستگاه های ذخیره ساز در پروژه نفتکش از برند معتبر هایک ویژن بوده و با توجه به شرایط محیطی خاص خلیج فارس با توجه به وضعیت آب و هوایی ، دما و رطوبت دریا از سری دوربین های بالاتر برند هایک ویژن استفاده شده تا خورندگی و فرسودگی کمتری در بدنه داشته و مقاومت بیشتری دراین شرایط جوی آب و هوایی داشته باشد.

پروژه شرکت ملی نفتکش

پروژه شرکت ملی نفتکش

 

با توجه به سختی کار روی کشتی، اعزام نیرو به سکوهای دریایی، شرایط آب و هوایی و رطوبت و گرمای بالا شرکت مهرتجارت توانست با موفقیت پروژه نصب و راه اندازی وتامین قطعات شرکت نفتکش را با دریافت گواهی حسن انجام کار به پایان رسانده است.

شرکت مهرتجارت در زمینه اجرا پروژه های دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری با در نظر گرفتن تمامی چالش های موجود در صنعت حمل و نقل دریاریی ، کشتیرانی و بنادر ،تضمین مینماید امنیت این مراکز را در بالاترین سطح ممکن تامین نماید.

 

 

شرکت شبکه گستر مهرتجارت با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم های نظارت تصویری و اجرای پروژه های موفق سیستم های دوربین مداربسته هم اکنون به عنوان نماینده گلد محصولات حارس و هایک ویژن از شرکت پارس ارتباط در تهران فعالیت کرده بطوریکه آماده فروش ، مشاوره و ارائه راهکارهای دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی و حفاظتی به همکاران ، فروشندگان و کارفرماهای محترم میباشد.

پروژه های اجرا شده :

راه اندازی سیستم نظارت تصویری مجتمع طلا و جواهرالماس کریمخان

راه اندازی سیستم نظارت تصویری بیمارستان کودکان مفید

 

پروژه شرکت ملی نفتکش