سوالات پرتکرار هایک ویژن

 • 1

  تنوع محصولات هایک ویژن به چه صورت است؟

  هایک ویژن به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی محصولات حفاظتی و امنیتی در دنیا تنوع بسیار گسترده‌ای از محصولات حفاظتی را ارائه می کند. این شرکت در سبد محصولات خود موارد زیر را ارائه می دهد:

  دوربین های مدار بسته خانگی و کسب و کارهای کوچک
  دوربین های مداربسته صنعتی
  دوربین های مداربسته کنترل ترافیک
  دوربین های مداربسته حرارتی
  اکسس کنترل (Access control)
  تجهیزات video wall
  تجهیزات شبکه
  نرم افزارهای مدیریت امنیت و یکپارچه سازی
 • 2

  هایک ویژن از نظر رتبه بندی کیفیت در چه جایگاهی قرار دارد؟

  برند هایک ویژن در طول 6 سال گذشته همواره به عنوان پرفروش‌ترین برند دنیا شناخته شده است. میزان فروش هایک ویژن در دنیا را می توان به عنوان برآیند کیفیت محصولات این برند در نظر گرفت.
 • 3

  مدت گارانتی محصولات هایک ویژن چقدر است؟

  زمان گارانتی محصولات هایک ویژن بنابر سیاست‌های شرکت در کشورهای مختلف متفاوت می‌باشد. در ایران محصولات هایک ویژن تنها توسط شرکت پارس ارتباط به عنوان نماینده رسمی و با گارانتی دوساله (24ماه) ارائه می‌گردد.
 • 4

  آیا محصولات بدون گارانتی هایک تجارت می توانند از خدمات پشتیبانی بهرمند گردند؟

  مطابق با سیاست‌های کمپانی هایک ویژن شرکت‌های نماینده اجازه ندارند به محصولاتی که دارای گارانتی معتبر از نماینده همان کشور نمی‌باشد خدمات گارانتی را ارائه کنند. به دلیل شرکت پارس ارتباط از ارئه خدمات گارانتی به محصولات فاقد گارانتی اجتناب می‌کنند.
 • 5

  آیا نرم افزار ivs4200 هایک ویژن رایگان است؟

  بله. خدمات عمومی این نرم افزار مانند live view، remote play back ، access control و … تا 256 کانال دوربین رایگان می‌باشد البته توجه داشته باشید که نهایتا می‌توانید تا 64 کانال را به صورت هم زمان مشاهده و مدیریت کنید.
 • 6

  آیا نرم افزار ivs4200 می توانبرندهای دیگر را اضافه نمود؟

  خیر. به علت رایگان بودن نرم افزار امکان اضافه نمودن برندهای دیگر دوربین مداربسته وجود ندارد و تنها می توانید برند هایک ویژن را اضافه نمایید.
 • 7

  آیا نرم افزار hikcenter هایک ویژن رایگان است؟

  خیر. این نرم افزار غیر رایگان می‌باشد که در اضافه نمودن کانال یا سطوح دسترسی محدودیتی ندارد. همچنین در این نرم افزار می‌توانید سایر برندها را نیز اضافه و مدیریت کنید.
 • 8

  قیمت نرم افزار hikcenter چقدر است؟

  نرم افزار hikcenter یک نرم افزارmodule based  بوده و قیمت آن بر اساس ماژول‌های مورد نیاز و تعداد کانال مورد نیاز تعیین می‌شود.
 • 9

  نرم افزار های مخصوص هایک ویژن کدامند؟

  نرم افزار ivms4500 و hik-connect نرم افزارهای مخصوص موبایل هایک ویژن می‌باشند که استفاده از آن‌ها برای محصولات هایک ویژن رایگان است.
 • 10

  نحوه‌ی راه اندازی خدمات انتقال تصویر هایک ویژن چگونه است؟

  برای راه‌اندازی p2p یا انتقال تصویر IP static هایک ویژن می‌توانید به فایل آموزشی مربوط در لینک زیر مراجعه کنید و در صورت لزوم با کارشناسان شرکت مهر تجارت تماس بگیرید.
 • 11

  اصطلاح AI در دوربین مداربسته به چه معناست؟

  هایک ویژن در زمینه‌ی هوش مصنوعی محصولات متنوعی را ارائه می‌کند. این دسته از محصولات با نام AI  یا smart شناخته می‌شوند. در این محصولات قابلیت‌هایی چون face detetion ، face recognition ، un attended object، object removal، vehicle detection، license plate recognition وجود دارند.
 • 12

  آیا می توان از محصولات هایک ویژن بر روی سایر برندها استفاده کرد؟

  محصولات دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی آن برای استفاده بر روی یک برند دیگر می‌بایستی از استاندارد ONVIF پشتیبانی کنند. در صورتی که استاندارد ONVIF یکسانی داشته باشند می‌توانند بر روی برندهای دیگر استفاده شوند.