معرفی برند هایک ویژن

معرفی برند هایک ویژن

معرفی برند هایک ویژن

برند هایک ویژن یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظت تصویری در جهان است. کارخانجات تولیدی این برند در کشور چین قرار دارند و از نظر آینده تکنولوژی های حفاظت تصویری این برند پرچم دار تحولات آینده این صنعت نیز به حساب می آید. در این مقاله می خواهیم به معرفی برند هایک ویژن و همچنین تاریخچه و اهداف این شرکت بپردازیم.بررسی پیشرفت هایک ویژن در دو دهه گذشته نشان می دهد که هایک ویژن از شتاب حرکتی شگرفی در این مدت برخوردار بوده است. محصولات و اپلیکیشن های گوناگون، صنعت نظارت تصویری را هر سال با پیشرفت های جدیدی روبرو می سازد و با غلبه بر محدودیت های موجود به سطوح جدیدی از تکامل دست می یابد. هایک ویژن با ورود به عرصه های جدید این صنعت، مانند هوش مصنوعی، محاسبات ابری و یادگیری عمیق، صنعت امنیت و نظارت تصویری را هدایت می کند و با استفاده از آنها شتاب حرکتی عظیم به سوی آینده را برنامه ریزی می نماید. هایک ویژن، برای ششمین سال متوالی توسط مؤسسه تحقیقاتی IHS Research بعنوان تأمین کننده اول جهانی محصولات جامع نظارت تصویری معرفی شد. و در مجله “Security 50” مؤسسه A&S برای چهارمین سال پیاپی جایگاه اول را در سال 2019 بدست آورد.

 

معرفی برند هایک ویژن

 

 تأمین کننده اول جهانی محصولات جامع نظارت تصویری

 درآمد حاصل از فروش 65/6 میلیارد دلار در سال 2017 میلادی با نرخ رشد 19/31 درصد. از 2010 تا 2017، نرخ رشد 1/42 درصد بوده است.این شرکت با حمایت از آرمان اولیه خود برای خدمت به جامعه و ایجاد آینده ای بهتر برای همه، سالهاست که در جهت ارتقا توسعه پایدار جامعه جهانی اقداماتی انجام می دهد. هایک ویژن نه تنها کارمندان را تشویق و سازماندهی می کند تا در مشارکتهای اجتماعی به منظور رفاه عمومی مشارکت داشته باشند ، بلکه در تلاش است تا با ساختن کامل یک اکوسیستم هوشمند و یک سیستم اجتماعی هماهنگ با تکیه بر فن آوری های نوآورانه و دانش فنی حرفه ای ، به مهارت آینده بشر کمک کند.

لیست قیمت محصولات تی پی لینک (TP LINK)

 

هدف شرکت

  • هدف شرکت هایک ویژن قدرت بخشیدن به بینایی برای امنیت و رشد پایدار جهان است .مأموریت شرکت یافتن روش های نوآورانه برای درک و فهم بهتر جهان پیرامون.
  • قدرت بخشیدن به بینش تصمیم گیرندگان و متخصصان و ارتقاء امنیت و رشد پایدار جهان

ارزش‌های شرکت تعهد و اختصاص همه منابع در جهت موفقیت مشتری وپایبندی به ارزش ها وواقع بینی و صداقت ودر جستجوی برتری

تاریخچه شرکت هایک ویژن

در معرفی برند هایک ویژن ابتدا باید تاریخچه این شرکت را بررسی کنیم. در حال حاضر هایک ویژن را باید پیشگام در عرصه ارائه راه حل اینترنت اشیا مبتنی بر فیلم در جهان دانست. هایک ویژن اکنون بیش از 40،000 کارمند دارد که بیش از 19،000 نفر آنها مهندس تحقیق و توسعه هستند. این شرکت سالانه بیش از 9٪ از درآمد فروش سالانه خود را برای تحقیق و توسعه برای ادامه نوآوری محصول سرمایه گذاری می کند. هایک ویژن یک سیستم تحقیق و توسعه کامل و چند سطحی ایجاد کرده است که شامل هر عملیاتی از تحقیق تا طراحی ، توسعه ، آزمایش ، پشتیبانی فنی و خدمات است. این مراکز در مرکز خود در هانگزو واقع شده و در سطح جهان فعالیت می کنند ، از جمله مراکز تحقیق و توسعه در مونترال ، کانادا و لندن ، انگلستان و همچنین هشت شهر در چین.

هایک ویژن تعهدات زیر را متعهد می شود: پشتیبانی و پیروی از استانداردهای امنیت سایبری و بهترین اقدامات شناخته شده بین المللی . همچنین این شرکت از تلاش های تحقیقاتی برای افزایش قابلیت های دفاع شبکه پشتیبانی می کند. هایک ویژن همچنان به بهبود و استفاده از روشهای باز و شفاف ادامه می دهد تا کاربران بتوانند قابلیت های امنیت سایبری را ارزیابی کنند.

معرفی برند هایک ویژن

ساختار اداری شرکت هایک ویژن

معرفی برند هایک ویژن و ساختار اداری این شرکت می تواند شفافیت را برای خواننده بیشتر کند. شرکت هایک ویژن یک شرکت چند وجهی متشکل از سهامداران گوناگون خصوصی و دولتی است. رشد چشم گیر این شرکت طی چند سال اخیر باعث جذب سهامداران و سرمایه گذاران خارجی شده است. سرمایه گذاران خارجی می توانند سهام هایک ویژن را از طریق QFII، SZ-HIK Stock Connect و غیره خریداری نمایند. هایک ویژن تحت نظارت یانگ ژونگ هو، مدیریت عامل این شرکت اداره می شود. هیئت مدیره این شرکت، متشکل از 9 عضو که 4 نفر از آن ها مدیران بخش خصوصی هستند، راهنمایی های کمک کننده ای به مدیریت ارائه می دهند. هایک ویژن دارای یک سیستم مدیریتی کارآمد برای همه بخش های این مجموعه است.

دستاوردهای هایک ویژن

هایک ویژن از هر شرایطی برای سازگاری با موقعیت های در حال تغییر استفاده می کند. ولی تعهد ما به نوآوری هرگز تغییرنخواهد کرد. ما نگاه مان به آینده را حفظ خواهیم نمود.

امروز،هایک ویژن بعد از بدست آوردن اندوخته ای از تجربه در تکنولوژی اصلی اش -نظارت تصویری – به توسعه EZVIZ ،Hikrobotics،الکترونیک اتومبیل، HikMicro، ذخیره سازی هوشمند و انبوهی

از تکنولوژی های نوآورانه پرداخته است.دیجیتالی شدندر سال 2003، استاندارد فشرده سازی ویدئویی 264.H به صنعت امنیت ارائه گردید.

هایک ویژن، بعنوان اولین شرکت استفاده کننده از این الگوریتم در محصولاتش، در انتقال دیجیتالی نظارت تصویری پیشرو بود.

شبکه

هایک ویژن از سال 2005، دستگاه ها و دوربین های تحت شبکه اش را بازسازی کرد و به تولید DVR ها و NVR ها روی آورد. در نتیجه، انتقال از سیگنال های آنالوگ به شبکه را با موفقیت انجام داد و دوره استفاده سیستم های امنیتی تحت شبکه را در صنعت امنیت آغاز کرد. طبق گزارش های IHS، هایک ویژن از سال 2015در جایگاه نخست بازار دوربین های امنیتی تحت شبکه قرار گرفته است.

معرفی برند هایک ویژن

کیفیت بالا

از سال 2009، هایک ویژن در تکنولوژی ISP دوربین پیشگام بوده است و گرایش به سمت دوربین های HD IP را آغاز نمود. در سال 2012، هایک ویژن مفهوم مدیریت تصویری هوشمند (iVM) را معرفی کرد. درسال 2014، به عنوان اولین ارائه دهنده تکنولوژی H.264، زیربنای توسعه محصولات 4K Ultra HD و محصولات چند سنسوری را پایه گذاری نود و در نهایت صنعت امنیت را به سوی ” دوران محصولات کیفیت بالا” سوق داد.

دیجیتالی شدن

در سال 2015، هایک ویژن پردازنده های هوشمند سرور را که بر پایه تکنولوژی های یادگیری هوشمند ساخته شده اند، روانه بازار کرد. سال 2016 آغاز رشد سریع تمایل جهانی به هوش مصنوعی است. بار دیگر، هایک ویژن در این مسیر پیشرو بود و مجموعه کاملی از محصولات امنیتی هوشمند بر پایه تکنولوژی یادگیری عمیق ارائه داد. بدین ترتیب، صنعت امنیت وارد دوره جدیدی از امنیت هوشمند شد. در سال 2017، هایک ویژن کلیه محصولات هوشمندش را ارتقا داد و به توسعه سیستم های امنیتی هوشمند پرداخت.

سرمایه گذاری بر روی واحد تحقیق و توسعه برای نوآوری های هوشمندانه

قابلیت های R&D قدرتمند

  هایک ویژن دارای یک سیستم R&D جامع و چندلایه شده است که پژوهش، طراحی، توسعه، آزمایش، پشتیبانی فنی و خدمات را در بر می گیرد       و توسعه پیوسته و توزیع کارآمد محصولات و تکنولوژی های جدید را تضمین می نماید. مرکز R&D هایک ویژن در شهر هانگ ژو در کشور چین قرار دارد و دارای شعبه های در شهرهای پکن، شانگهای، چونگ کینگ و ووهان چین، مونترال کانادا و نیز سیلیکون            ولی آمریکا می باشد. این شعبه ها، بهمراه مؤسسه پژوهشی هایک ویژن بعنوان پلتفرم فنی، مرکز R&D محصولات هایک ویژن بعنوان پلتفرم محصولات و مرکز سیستم های هایک ویژن بعنوان پلتفرم راهکارهای  عمده یک سیستم چندلایه R&D را شکل می دهند.

   هایک ویژن 7 الی 8 درصد از درآمد حاصل از فروش سالانه خود را به R&D اختصاص می دهد. این سطح از سرمایه گذاری هایک ویزن را قادر ساخته که اقدامات پژوهشی و نوآورانه را بطور طولانی مدت ادامه دهد. یک  سیستم عامل قابل اطمینان به تیم R&D هایک ویژن اجازه می دهد در بالاترین نقطه منحنی ارائه محصولات و تکنولوژی های  پیشرفته قرار بگیرند. هایک ویژن تمرکز خود را بر اساس بازخوردهای بازار و گزارش خدمات تنظیم می کند و بدین ترتیب، سودمندی و عملکرد محصولات بهبود خواهند یافت و R&D مبتنی بر گزارش های بازار انجام خواهد پذیرفت.

 مرکز تحقیقات هایک ویژن

در معرفی برند هایک ویژن باید تاکید زیادی به واحد های تحقیق و توسعه این غول تکنولوژی بپردازیم. مؤسسه پژوهشی هایک ویژن بر روی تحقیق در مورد تکنولوژی، هدایت فناوری های نوآورانه برای حفظ جایگاه خود در صنعت نظارت تصویری تمرکز می کند. موضوعات مورد تحقیق عبارتند از تکنولوژی پرسپکتیو، تکنولوژی آنالیز هوشمند، تکنولوژی ذخیره سازی داده های کلان و ذخیره سازی ابری و تکنولوژی مالتی مدیا. این مؤسسه، بر استراتژی جهانی سازی هایک  ویژن و تعهد این شرکت مبنی بر تأمین محصولات نوآورانه و پیشرفته متناسب با نیازهای شرکا و مشتریان خود در سرتاسر دنیا تأکید دارد.

تکنولوژی های اصلی هایک ویژن

هایک ویژن با در اختیار داشتن بزرگ ترین تیم تحقیق و توسعه در زمینه هوش مصنوعی در صنعت امنیت، تجربیات چشمگیری در تشخیص هدف ویدئویی، تقطیع تصویر، ساختار ویدئویی و بازیابی ویدئو کسب کرده است.

مخلوقات هوشمند

هوش مصنوعی هایک ویژن، تکنولوژی های گوناگونی از قبیل ادراک چندرسانه ای، کلان داده چندبعدی، یادگیری عمیق، هوش لبه ای، بینایی ماشینی و ارتباط ماشین-انسان را در بر می گیرد.

آنالیز ویدئویی و شناسایی الگو

کارآیی و قابلیت های دفاعی سیستم های نظارت تصویری بهبود یافته است و کاوش و استفاده از دیتا برای حجم عظیمی از داده های نظارتی را میسر می سازد.

کنترل و شبکه بندی پخش آنلاین مدیا

کنترل تحت شبکه هایک ویژن بر محدودیت های مسیردهی در تجهیزات غلبه کرده و از فشار بر روی دستگاه ساختار شبکه می کاهد، نیاز به پهنای باند گسترده شبکه را کم می کند و تجهیزات داخلی و خارجی شبکه را مجزا می سازد

کدک صوتی و تصویری

دیتای اضافی و اطلاعات غیر حساس در سیگنال صوتی-تصویری فشرده می شود و حجم دیتایی که ارسال و بر روی شبکه ذخیره می شود، با حفظ کیفیت تصویر ویدئویی کاهش می یابد.

ذخیره سازی دیتای صوتی و تصویری

هارددرایوهای پارتیشن بندی شده، هشدار عملکرد نامناسب هارددرایو و تکنولوژی S.M.A.R.T پراکندگی اطلاعات بر روی هارد را کاهش می دهد. این ویژگی ها حفاظت از اطلاعات مهم را تقویت می کنند و باعث سازگاری بیشتر با سیستم های نظارت تصویری می شوند.

توسعه سیستم نهفته (تعبیه شده)

این سیستم که بر روی اپلیکیشن ها تمرکز دارد و بر اساس تکنولوژی کامپیوتری ساخته شده، دارای ویژگی های عملکرد پایدار و نگهداری ساده است که تضمین کننده عملکرد باثبات و طولانی مدت می باشند.

تولید و کنترل کیفیت:

سیستم های تولیدی کامل

موضوع مهم دیگر در معرفی برند هایک ویژن بحث سیستم های تولیدی این برند است. هایک ویژن دارای دو کارخانه در تانگلو (استان چه ژیانگ) و چانگ کینگ می باشد. در حال حاضر، کارخانه اصلی هایک ویژن در ساختمان تانگلو واقع شده که دارای یک خط تولید تمام اتوماتیک با ظرفیت تولید بی نظیر و قابلیت سفارشی سازی انعطاف پذیر است که محصولات باکیفیت و ارسال به موقع محصولات، برای برآورده ساختن نیازهای توسعه تجاری منحصربفرد را تضمین می کند. با توسعه بخش فرعی روباتیک، Hikrobotics، هایک ویژن به تدریج تکنولوژی مدیریت انبار که توسط Hikrobotics توسعه یافته را مورد استفاده قرار داد. استفاده از چیزی حدود 800 پیک هوشمند به  هایک ویژن اجازه داده است به سیستم های لجستیک و انبارداری تمام خودکار دست پیدا کند. در آینده مکان های کارخانه تولیدی هایک ویژن، پارک فناوری چانگ کینگ و پارک فناوری نوآورانه ووهان خواهد بود.

 کنترل کیفیت دقیق

 بر اساس اصل «اول اطمینان»، هایک ویژن یک سیستم کنترل کیفی دقیق ایجاد کرده است.
• سیستم های مدیریت کیفی: 2003: ISO10012، 2009:ISO/TS16949 و در سال 2015:ISO9001
• سیستم های مدیریت تحقیق و توسعه: 5-CMMI
• سیستم های بهداشت، ایمنی و محیط زیست (ESH): 2007: HSAS18001، 2014: SA8000 و 2015:ISO14001
• سیستم حفاظت محیط زیستی: QC08000
• سیستم مدیریت آزمایشگاه: 2005: ISO18025
• سیستم مدیریت امنیت اطلاعات: 2013:ISO/IEC27001

فعالیت اقتصادی جدید

هایک ویژن از هر شرایطی برای سازگاری با موقعیت های در حال تغییر استفاده می کند. ولی تعهد ما به نوآوری هرگز تغییر نخواهد کرد.

 ما نگاه مان به آینده را حفظ خواهیم نمود. امروز، هایک ویژن بعد از بدست آوردن اندوخته ای از تجربه در تکنولوژی اصلی اش –

نظارت تصویری – به توسعه EZVIZ ،Hikrobotics، الکترونیک اتومبیل، HikMicro،ذخیره سازی هوشمند و انبوهی از تکنولوژی های نوآورانه پرداخته است.

ارائه محصولات و راه حل های قابل اعتماد اساس اعتماد مشتریان ما است. بنابراین در هایک ویژن ، این نکته را آشکار می کنیم که کیفیت در هر کاری که انجام می دهیم حرف اول را می زند. در همان زمان ، ما به طور مداوم از فن آوری های نوآورانه برای بهبود کیفیت و همچنین روش های آزمایش خود، با ارائه محصولات پیشرو در صنعت به بازار استفاده می کنیم. در نهایت ، ما مدیریت کیفیت خود را با توجه به رضایت مشتری خود قضاوت می کنیم، زیرا هدف ما تأمین نیازهای آنها و حل مشکلات آنها است.