تی وی تی (TVT)


TVT logo web

معرفی برند تی وی تی (TVT)

شرکت فناوری دیجیتال شنزن تی وی تی (Shenzhen TVT Digital Technology Co)، با مسئولیت محدود که به اختصار TVT نامیده می‌شود در سال 2004 تاسیس و در شهر شنزن چین مستقر شد. در دسامبر 2016 این شرکت با کد سهام: 002835 در تابلوی بورس اوراق بهادار شنزن ثبت شد.شرکت تی وی تی (TVT) تولید کننده محصولات امنیتی و سیستم‌های نظارتی برتری است که در سراسر جهان ارائه می‌شود.به عنوان شرکتی که راهکارهای یکپارچه و محصولات امنیتی را تولید کرده و به فروش می‌رساند و خدمات پس از فروش آنها را ارائه می‌دهد، TVT صاحب مرکز تولید و پایگاه تحقیق و توسعه مستقلی است که در بیش از 10 شهر و استان کشور چین شعبه دارد و در بیش از 120 کشور و منطقه با برترین شرکتهای تولید کننده سیستمهای امنیتی و نظارتی رقابت شدیدی دارد.شرکت TVT به عنوان یکی از اولین شرکت‌هایی رده بندی شده که در صنعت نظارت تصویری چین وارد شده و فعالیتهای برون مرزی و بین‌المللی  داشته است. شرکت TVT سیستم خدمات بازاریابی مستقل و کاملی را ایجاد کرده است.


num2004

شرکت تی وی تی (TVT) در شنزن، چین تاسیس شد.


num2016

وارد شدن در بازار سهام شنزن با  کد سهام: 002835


6364462452162213269088775

یش از سیصد مهندس تحقیق و توسعه در این شرکت مشغول به کار هستند


num120

120 کشور و منطقه از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

 


img 06


img 08


img 07

زمینه فعالیت

شرکت تی وی تی (TVT) پیشینۀ زیادی در زمینۀ سیستم‌های حفاظتی و دوربین مدار بسته، خطوط تولید یکپارچه و محصولاتی مانند دوربین HD IP، دوربین کواکسیال، HD NVR ،HD DVR و مانند آن را دارد.

همچنین این شرکت راهکارهای ذخیره و کنترل سیستم را ارائه می‌دهد که در صنایعی مانند شهر امن، تأمین امنیت نقل و انتقالات مالی، املاک و مستغلات، آموزش، زنجیره‌ تجاری، پارک و مانند آن به کار گرفته می‌شود.

 

در طی سالهایی که از تاسیس شرکت تی وی تی (TVT) گذشته این مجموعه به تحقیق و توسعه و نوآوری در زمینه محصولات و فناوری اهمیت زیادی داده و بر پرورش نسل مهندسین ارشد باسواد و کارشناسان‌فنی در چند رشته مربوط به تکنولوژی‌های اصلی مانند فن‌آوری رمزگذار صوتی و تصویری، الگوریتم پردازش ویدئو 3A، الگوریتم پردازش تصویری هوشمند و الگوریتم یادگیری عمیق، انتقال و ذخیره سازی ابری، پردازش داده های بزرگ، کنترل شبکه و انتقال، نظارت بر فیلمبرداری موبایل و مانند آن سرمایه‌گذاری کرده است.

 

شرکت تی وی تی (TVT) با نگاهی رو به جلو و چشم انتظار فردایی بهتر، همچنان به ارائه محصولات و راه‌کارهای بهتر و کارآمدتر در زمینه امنیت تصویری می‌پردازد. همچنین شرکت مهرتجارت به عنوان نماینده این برند در ایران فعالیت میکند.