فرم درخواست ریست پسورد هایک ویژن

 

بازیابی رمز عبور دوربین های تحت شبکه و دستگاه های ذخیره ساز هایک ویژن و هایلوک

 

شرکت شبکه گستر مهرتجارت برای محصولاتی که به فروش میرساند خدماتی ارائه میدهد که یکی از این خدمات ریست پسورد محصولات هایک ویژن است. مشتریان گرامی میتوانند از طریق شماره تماس 02167958 داخلی 404 با واحد خدمات پس از فروش در ارتباط باشند.

در سال 2017 ، هایک ویژن روش جدیدی را جهت ریست پسورد محصولات خود اعلام کرد. در حال حاضر تیم پشتیبانی فنی شرکت شبکه گستر مهر تجارت دستورالعمل جامع و آموزش کاملی را جهت ریست پسورد هایک ویژن ارائه داده است. با توجه به تنوع مدل محصولات ونوع ورژن فریم ور دستگاه ها ، چندین روش مختلف برای بازیابی رمز عبور محصولات هایک ویژن وجود دارد.

مشتریان گرامی میتوانند درخواست ریست پسورد محصولات هایک ویژن خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایند، که ظرف مدت 48 ساعت کاری فایل بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می گردد.

این روش جدید نمونه ای از تلاش ما برای ارائه خدمات پشتیبانی فنی بهتر و سریعتر است. ما از  شما مشتریان وفادار قدردانی میکنیم و از همکاری شما دوستان عزیز برای تغییر بهتر تشکر می کنیم.

فرم درخواست ریست پسورد هایک ویژن

نکات قابل توجه جهت ارسال فایل ریست پسورد هایک ویژن:

۱ . حداقل زمان انجام ریست پسورد 48ساعت کاری می باشد.
۲ . از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 18 میتوانید فایل های ریست پسورد خود را ارسال نمایید
۳ . توجه داشته باشید فایلهای ارسالی باید به تاریخ همان روز باشد باید فایل خروجی را در همان روزی که ارسال میکنید گرفته باشید.
۴ . از زمان گرفتن فایل خروجی تا دریافت فایل ریست پسورد دستگاه یا دوربین به هیچ عنوان خاموش نشود.

۵ . چنانچه با پیغام Reset Failed مواجه شدید، یکبار کامپیوتر را ری استارت نمایید و یا با کامپیوتر دیگری امتحان نمایید. پیغام Reset Failed فقط مربوط به خاموش شدن دستگاه حین مراحل ریست پسورد و یا ایرادات ویندوزی میباشد.

از ﺑﺮﭼﺴﺐ دﺳﺘﮕﺎه ﺧﻮد ﻋﮑﺲ ﮔﺮﻓﺘﻪ ( ﻧﻤﻮﻧﻪ ﻋﮑﺲ زﯾﺮ ) ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه ﻓﺎﯾﻞ XML ﮐﻪ ﻗﺒﻼ ﮔﺮﻓﺘﻪاﯾﺪ، ﻧﺎم و ﺷﻤﺎره ﺗﻤﺎس ﺧﻮد، را در فرم پر کرده و ارﺳﺎل ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ. اﻃﺎﻻﻋﺎت رﯾﺴﺖ ﭘﺴﻮرد ﺑﻪ ﭘﻨﻞ نماینده ما در ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﯾﮏوﯾﮋن ارﺳﺎل ﻣﯽﺷﻮد و در ﭘﺎﺳﺦ از طریق اﯾﻤﯿﻞ ، ﻓﺎﯾﻠﯽ ﺑﺎ ﭘﺴﻮﻧﺪ XML ﺑﺮای ﺷﻤﺎ ارﺳﺎل میگردد.

 

ریست پسورد هایک ویژن

 

فایل XML را که توسط برنامه SADP خروجی گرفته اید ، از طریق فرم زیر به پیوست ارسال نمایید.
(نمونه عکس زیر میباشد)

 

ریست پسورد هایک ویژن

راهکار مشاهده خطا در هنگام ریست پسورد

خطای Failed to reset password ممکن است به دلایل زیر ایجاد شود:

۱) قبل از وارد کردن فایل رمزگذاری جهت ریست پسورد، دستگاه شما خاموش شده است.

۲) فایل بازیابی رمز عبور صادر شده دارای اعتبار ۴۸ ساعته می باشد.

۳) ممکن است فایروال شبکه شما فعال باشد آن را غیر فعال کنید.

دستگاه هایک ویژن و رایانه را مجدداً راه اندازی کنید، سپس فایل خروجی اصلی دستگاه را دوباره از طریق فرم زیر ارسال کنید. قبل از وارد کردن فایل ریست پسورد ، دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید و فایل را دوباره ارسال نکنید. لطفاً توجه داشته باشید به دلیل مسائل امنیتی هایک ویژن، برای ریست پسورد هایک ویژن، لطفاً تصویر برچسب و لیبل دستگاه را ارائه دهید.

آیا با ریست پسورد اطلاعات دستگاه نیز پاک می شود؟

  • خیر، در تمامی برندهای معتبر دوربین مداربسته ریست پسورد به معنی بازیابی کلمه عبور است و عملا بر روی سایر اطلاعات و تنظیمات تغییری صورت نمی پذیرد.

 آیا پسورد پیشفرض سیستم های نظارت تصویری ایمن است؟

  • خیر، به هیچ وجه نباید از این پسوردها استفاده کنید. پسوردهای پیشفرض، عبارت هایی هستند که در اختیار همه افراد قرار دارند و اگر یک هکر بخواهد از سیستم شما سواستفاده نماید اولین کار تست پسورد پیشفرض دستگاه شما می باشد.

 آیا می توان پسورد یک سیستم مداربسته را هک نمود؟

  • به هر حال در هر سیستم نرم افزاری امکان هک شدن و دسترسی غیر مجاز به سیستم وجود دارد. اما آنچه که حائز اهمیت است آن است که با توجه به رویه های امنیتی که برندهای معتبر برای سیستم های خود در نظر گرفته اند امکان این نوع هک شدن نزدیک به صفر است.

فرم درخواست ریست پسورد هایک ویژن