سوئیچ 16 پورت ای ویند مدل EW-S1820CF-AP

3.930.000 تومان

توضیحات

سوئیچ 16 پورت مدل Ewind EW-S1820CF-AP

مشخصات:

سوئیچ 16 پورت مدل EW-S1820CF-AP

  • 16 پورت RJ45 10/100 M
  • 2 پورت 10/100/1000M Uplink
  • 2 پورت 10/100/1000M SFP
  • پشتیبانی از قابلیت PoE
  • پشتیبانی از استاندارد af/at
  • جدول 4K:MAC
  • منبع تغذیه 300 وات

توضیحات:

شرکت ای ویند (Ewind) در سال 2017 در چین فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات شبکه آغاز کرده و به عنوان پنج تامین کننده برتر در صنعت تجهیزات ارتباطی شبکه شناخته شده است.

EW-S1820CF-AP یک سوئیچ 16 پورت از این برند است که از شانزده پورت RJ45 10/100 M، دو پورت 10/100/1000M Uplink و دو پورت 10/100/1000M SFP بهره می برد. این محصول از استاندارد af/at پشتیبانی می کند.

از دیگر ویژگی های این سوئیچ می توان به قابلیت PoE، جدول 4K MAC و منبع تغذیه 300 وات اشاره کرد. این سوئیچ همچنین از full/half Duplex و MDI/MDI-X پشتیبانی می کند و در شرایط دمایی بین -20 تا +55 و رطوبت 90% عمل می کند.

EW-S1820CF-AP از نشانگر LED جهت نمایش وضعیت PoE  و کار شبکه و عیب یابی دستگاه بهره می برد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

محصولات شرکت ای ویند (Ewind) با گارانتی و خدمات طلایی شرکت شبکه گستر مهر تجارت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد.

برندهای مشهور و دیگر تجهیزات نظارتی:

لیست قیمت تیاندی ، دوربین هایک ویژن  ، سوئیچ اچ ار یو ای

دوربین حارس ، ددوربین مدار بسته داهوا  ،  دوربین پین هول

آداپتور صنعتی 12 ولت   ، ردیاب خودرو ،    قیمت یو پی اس

سوئیچ شبکه

 

توضیحات تکمیلی

Fixed Port

16*10/100Base-TX PoE Ports(Data/Power) 2*10/100/1000Base-T RJ45 Ports(Data) 2*1000Base-X Uplink SFP Fiber Slot(Data)

POE Port

Port 1-16 Support PoE @ IEEE802.3af/at

Function

lacp, POE, qos, snmp, stackable, vlan

Network Protocols

IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3x

Ethernet Port Feature

10/100Base-T(X) 10/100/1000Base-T automatic detection, full/half duplex MDI/MDI-X adaptive

fiber port facility

Gigabit SFP port (fiber module is not included, need to order separately, module options include single/multi-mode, single/dual
fiber, LC)

Fiber Port Feature

Store and Forward (Full Wire Speed)

Forwarding Mode

8.34Mpps

MAC

4K

Buffer Memory

4M

Twisted Pair Transmission

10BASE-T: Cat5 UTP (≤ 250m) 100BASE-TX: Cat5 or later UTP (≤ 100m)

Power Supply Pin

Default 1/2(+), 3/6(-); Optional 4/5(+), 7/8(-)

MAX / AVERAGE Power Per Port

30W/15.4W

Total PWR / Input Voltage

300W (100-160V)

Power Consumption

Standby:<15W; Full load:<160W

LED Indicator

Power indicator: PWR (green); Network Indicator: 1-16/G1-2 (Green); POE Indicator: PoE (Green)

Power Supply

Built in Switching Power Supply, AC100~160V 50-60Hz 4.1A

Operation TEMP / Humidity

-20~+55°C:5%~90% RH non condensing

Storage TEMP / Humidity

-40~+75°C;5%~95% RH non condensing

Dimension

330*204*44mm

Net /Gross Weight

<3kg / <4kg

Installation Method

desktop type ,wall mounted

Port lightning protection / level

Port lightning protection : 4KV 8/20us; Protection level: IP30

Certification

CCC;CE mark, commercial;CE/LVD EN60950; FCC Part 15 Class B;RoHS

mechanical properties

IEC60068-2-6 (anti-vibration)
IEC60068-2-27 (anti-shock)
IEC60068-2-32 (free fall)