هایک ویژن به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی محصولات حفاظتی و امنیتی در دنیا تنوع بسیار گسترده‌ای از محصولات حفاظتی را ارائه می کند. این شرکت در سبد محصولات خود موارد زیر را ارائه می دهد:

  • دوربین های مدار بسته خانگی و کسب و کارهای کوچک
  • دوربین های مداربسته صنعتی
  • دوربین های مداربسته کنترل ترافیک
  • دوربین های مداربسته حرارتی
  • اکسس کنترل (Access control)
  • تجهیزات video wall
  • تجهیزات شبکه
  • نرم افزارهای مدیریت امنیت و یکپارچه سازی

برند هایک ویژن در طول 6 سال گذشته همواره به عنوان پرفروش‌ترین برند دنیا شناخته شده است. میزان فروش هایک ویژن در دنیا را می توان به عنوان برآیند کیفیت محصولات این برند در نظر گرفت.

زمان گارانتی محصولات هایک ویژن بنابر سیاست‌های شرکت در کشورهای مختلف متفاوت می‌باشد. در ایران محصولات هایک ویژن تنها توسط شرکت پارس ارتباط به عنوان نماینده رسمی و با گارانتی دوساله (24ماه) ارائه می‌گردد.

مطابق با سیاست‌های کمپانی هایک ویژن شرکت‌های نماینده اجازه ندارند به محصولاتی که دارای گارانتی معتبر از نماینده همان کشور نمی‌باشد خدمات گارانتی را ارائه کنند. به دلیل شرکت پارس ارتباط از ارئه خدمات گارانتی به محصولات فاقد گارانتی اجتناب می‌کنند.

بله. خدمات عمومی این نرم افزار مانند live view، remote play back ، access control و … تا 256 کانال دوربین رایگان می‌باشد البته توجه داشته باشید که نهایتا می‌توانید تا 64 کانال را به صورت هم زمان مشاهده و مدیریت کنید.

خیر. به علت رایگان بودن نرم افزار امکان اضافه نمودن برندهای دیگر دوربین مداربسته وجود ندارد و تنها می توانید برند هایک ویژن را اضافه نمایید.

خیر. این نرم افزار غیر رایگان می‌باشد که در اضافه نمودن کانال یا سطوح دسترسی محدودیتی ندارد. همچنین در این نرم افزار می‌توانید سایر برندها را نیز اضافه و مدیریت کنید.

نرم افزار hikcenter یک نرم افزارmodule based  بوده و قیمت آن بر اساس ماژول‌های مورد نیاز و تعداد کانال مورد نیاز تعیین می‌شود.

نرم افزار ivms4500 و hik-connect نرم افزارهای مخصوص موبایل هایک ویژن می‌باشند که استفاده از آن‌ها برای محصولات هایک ویژن رایگان است.

برای راه‌اندازی p2p یا انتقال تصویر IP static هایک ویژن می‌توانید به فایل آموزشی مربوط در لینک زیر مراجعه کنید و در صورت لزوم با کارشناسان شرکت مهر تجارت تماس بگیرید.

هایک ویژن در زمینه‌ی هوش مصنوعی محصولات متنوعی را ارائه می‌کند. این دسته از محصولات با نام AI  یا smart شناخته می‌شوند. در این محصولات قابلیت‌هایی چون face detetion ، face recognition ، un attended object، object removal، vehicle detection، license plate recognition وجود دارند.

محصولات دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی آن برای استفاده بر روی یک برند دیگر می‌بایستی از استاندارد ONVIF پشتیبانی کنند. در صورتی که استاندارد ONVIF یکسانی داشته باشند می‌توانند بر روی برندهای دیگر استفاده شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]