خدمات آموزشی و مشاوره


پیاده سازی یک سیستم حفاظتی و امنیتی موفق و کارآمد نیازمند برنامه ریزی جامع و طراحی دقیق می باشد. انتخاب اجزا، زمانبندی عملکردی سیستم، شناسایی نقاط ضعف و برنامه ریزی مقابله با این نقاط ضعف نیازمند تجربه و دانش مناسب و کافی در زمینه طراحی سیستم های امنیتی و حفاظتی می باشد.


مرکز مشاوره شرکت مهر تجارت بام با استفاده از دانش فنی قابل اتکا و تجربه بی مثال در زمینه طراحی سیستم های امنیتی و حفاظتی آمادگی ارائه خدمات مشاوره و آموزشی را در زمینه طراحی سیستم های امنیتی دارا می باشد. از جمله خدمات مشاوره ای شرکت می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • برنامه ریزی و برگزاری مناقصه سیستم های حفاظتی و امنیتی
  • برنامه ریزی سیستم های حفاظتی و مراقبتی
  • طراحی سیستم های امنیتی - حفاظتی
  • نقشه کشی و جانمایی سیستم های امنیتی - حفاظتی
  • طراحی شبکه های کامپیوتری
  • پیکربندی نرم افزارهای امنیتی
  • عیب یابی و بهینه سازی سیستم های امنیتی
مشاوره

همچنین مرکز آموزش شرکت مهر تجارت بام آمادگی دارد تا نسبت به برگزاری دوره های آموزشی امنیتی و حفاظتی جهت آموزش پرسنل حراست سازمان ها اقدام نماید، علاوه بر این امر این مرکز اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آموزشی جهت آموزش نرم افزارهای امنیتی، طراحی سیستم های امنیتی، آموزش های سخت افزاری و برنامه ریزی شبکه های کامپیوتری می نماید.
خدمات فروش محصولات


فروش محصولات در شرکت مهر تجارت بام در سه سطح فروش محصولات به صورت خرده فروشی، فروش به صورت پروژه ای و فروش به توزیع کنندگان محصول انجام می پذیرد. لیست قیمت و موجودی محصولات از طریق وب سایت شرکت در دسترس می باشد و مشتریان گرامی می توانند علاوه بر استفاده از وب سایت شرکت اقدام به تماس با کارشناسان فروش و دریافت اطلاعات بیشتر نمایند.

مشاوره


طراحی و پیاده سازی

طراحی و پیاده سازی سیستم های حفاظتی وامنیتی، شبکه های کامپیوتری و سخت افزارهای تخصصی نگهداری از داده ها، برنامه ریزی سیستم های نرم افزاری حفاظتی و مراقبتی در کنار نسب سیستم های سخت افزاری تخصصی در زمینه های امنیتی به عنوان بخش عمده ای از فعالیت های شرکت مهر تجارت بام صورت می پذیرد.


مشاوره