تجهیزات با کیفیت ضامن دوام امنیت


تامین امنیت مطلوب نیازمند استفاده از تجهیزات با کیفیت می باشد، اطمینان خاطر از عملکرد صحیح و دائمی سیستم حفاظتی جز با انتخاب صحیح راهکار مورد نیاز و تامین تجهیزات با کیفیت ایجاد نخواهد شد. مهر تجارت در کنار تامین تجهیزات با کیفیت برترین تولید کنندگان جهانی، خدمات طراحی و پیاده سازی سامانه های حفاظتی را با تیم کارشناسان خبره خود ارائه می دهد.


مشاوره و طراحی

بازدید و طراحی ساختار مناسب شبکه ای و حفاظتی با استفاده از کارشناسان خبره و صدور اسناد فنی مورد نیاز جهت طراحی سیستم های حفاظتی و امنیتی.

تامین محصولات

تامین محصولات با کیفیت در کنار گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر همراه با آموزش کاربری و استفاده از تجهیزات

خدمات و پشتیبانی

آموزش بهره برداری، پشتیبانی و تامین نیازمندی ها، توسعه سیستم طراحی شده و رفع نواقص سیستم پس از پیاده سازی


مهر تجارت
مهر تجارت به عنوان یکی از برترین خدمات دهندگان سیستم های حفاظتی و امنیتی از سال 1380 مشغول به فعالیت می باشد. طراحی سیستم های حفاظتی و شبکه های کامپیوتری، تامین محصولات و تجهیزات، ارائه راهکارهای هوشمند سازی ساختمان، مشاوره و پشتیبانی در کنار خدمات آموزشی از جمله سرشاخه های اصلی فعالیت شرکت مهر تجارت می باشند. شرکت مهر تجارت افتخار دارد که در طول فعالیت خود توانسته است با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت زمینه ساز افزایش سطح هوشمندی و امنیت در کسب و کار مشتریان خود باشد. هدف این شرکت همواره فروش محصولات با کیفیت و شناخته شده جهانی در کنار ارائه خدمات مطلوب به مشتریان بوده است.
شبکه فروش


فروش اینترنتی

فروش از طریق وب سایت و فروشگاه اینترنتی Hiktejarat و ارسال به آدرس مورد نظر در تهران و یا ارسال بار به شهرستان. درصورت تمایل می توانید از طریق اکانت کاربری اقدام نمایید.

شبکه فروشگاهی

فروش از طریق مجموعه فروشگاه های مهر تجارت در بازارهای امجد، نادری و علاءالدین مشتمل بر 8 فروشگاه. جهت دریافت آدرس فروشگاه تامین کننده می توانید با شرکت تماس حاصل نمایید.

فروش همکار و نمایندگی

فروش دوره ای و موردی به همکاران گرامی و نمایندگان محترم شهرستان با توجه به شرایط همکاری و نمایندگی. جهت دریافت شرایط همکاری با شماره تماس های شرکت تماس برقرار نمایید.

Hikvision


هایک ویژن با در اختیار داشتن 19.5 درصد از بازار جهانی محصولات حفاظتی و امنیتی به عنوان بزرگترین تولید کننده این دسته از محصولات در جهان در حال فعالیت می باشد. شرکت هایک ویژن دارای بیش از 40.000 توزیع کننده محصول در سطح جهان می باشد و محصولات این شرکت با گارانتی دو ساله پارس ارتباط به فروش می رسد. شرکت مهر تجارت با در اختیار داشتن عنوان بزرگترین توزیع کننده محصولات هایک ویژن در سال 95 در ایران اقدام به فروش محصولات حفاظتی و امنیتی هایک ویژن با گارانتی پارس ارتباط می نماید.

QNAP


شرکت تایوانی کیونپ به عنوان یکی از برترین تولید کننده های سیستم های ذخیره سازی تحت شبکه در حال فعالیت می باشد، ذخیره سازهای تحت شبکه یکی از اجزا مهم سیستم های حفاظتی و امنیتی می باشند. محصولات شرکت کیونپ در ایران با گارانتی پارس ارتباط به فروش می رسد و مهر تجارت به عنوان توزیع کننده محصولات گارانتی پارس ارتباط محصولات کیونپ را به مشتریان خود عرضه می نماید. مهر تجارت افتخار دارد تا علاوه بر فروش سیستم های ذخیره ساز تحت شبکه اقدام به پشتیبانی و آموزش بهره برداری از محصولات کیونپ نماید.

TP-Link


کمپانی تی پی لینک به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات شبکه های وایرلس و یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه در جهان محصولات خود را در ایران با گارانتی 3 ساله پارس ارتباط عرضه می نماید. مهر تجارت محصولات شبکه کمپانی تی پی لینک و به ویژه محصولات صنعتی شبکه های کامپیوتری این شرکت را با گارانتی سه ساله پارس ارتباط به مشتریان خود عرضه می نماید. محصولات تی پی لینک به عنوان یکی از شرکت های پیشروی جهانی در جهت تکمیل سبد کالای مورد نیاز مشتریان به صورت وِیژه توسط مهر تجارت عرضه می گردد.

Mikrotik


کمپانی اروپایی میکروتیک به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات رادیویی ارائه پهنای باند شبکه از سال 1996 مشغول به فعالیت می باشد. شرکت پارس ارتباط به عنوان اولین شرکت دارای مجوز از سوی سازمان مقررات رادیویی کشور اقدام به واردات قانونی تجهیزات رادیویی استاندارد کمپانی میکروتیک نموده و با گارانتی و خدمات پس از فروش خود از طریق نمایندگی ها به مشتریان ارائه می نماید. مهر تجارت تجهیزات رادیویی میکروتیک را با گارانتی پارس ارتباط در اختیار مشتریان قرار می دهد.

D-Link


شرکت تایوانی دی لینک از سال 1986 اقدام به تولید تجهیزات شبکه های کامپیوتری می نماید، بسیاری از افراد دی لینک را با تجهیزات خانگی آن و مودم ها و سوییچ های شبکه خانگی آن می شناسند اما بایستی توجه داشته که دی لینک یکی از تولید کنندگان موفق تجهیزات صنعتی شبکه نیز می باشد. مهر تجارت تمامی تجهیزات دی لینک ارائه شده در وب سایت خود را با گارانتی ایزی به عنوان نماینده رسمی تجهیزات دی لینک در ایران به مشتریان ارائه می نماید.


محصولات جانبی


مهر تجارت جهت تامین کالای مورد نیاز مشتریان خود اقدام به ارائه محصولات جانبی مورد نیاز می نماید. محصولات جانبی شامل ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان در جهت طراحی و پیاده سازی و مشاوره مشتریان و همچنین ارائه کالای جانبی مورد نیاز مشتریان می باشد. از جمله کالاهای مورد نیاز مشتریان می توان به انواع مختلف کابل، هارد دیسک های ذخیره سازی اطلاعات، انواع سوکت و فیش و ... می باشد. برخی از این اقلام با گارانتی معتبر ارائه شده و برخی دیگر نیز با توجه به ماهیت خود دارای گارانتی اختصاصی نمی باشند.